2733
2739
عنوان

دردمو به کی بگم خدااا

146 بازدید | 18 پست

دوماه بچمو از دست دادم سقط شد ۱۶هفتم بود تازه جنسیتشو فهمیده بودم پسر نازم ندارمش دیگه اما یادم نمیره همش عکس سونوشو میبینم یا تصورش میکنم رو تختخوابم خیلی دلج میخادت مامانی ای کاش میشد بمونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم قلبم به درد اومد ان شالله خدا یه پسر ناز بهت ببخشه

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂

ولی هیچ وقت به حکمت خدا شک نکن 

الان خیلی ناراحتی شاید حتی به خدا شکایت کنی 

ولی اینو بدون یه نجوایی همیشه در گوشت بهت میگه من صلاحتو‌ میخوام… به این صدا گوش بده :)

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2740

میدونم سخته ولی دور از جون دلت رو بذار کنار دل اونایی ک بچشون ب دنیا اومد فرستادن مدرسه بزرگ شد و جوون مرگ شدن.

دور از جون خودت ر  بذار جای من ک خواهرم روی دستام رفت، مادرم داغون شده و میگه کاش ب دنیا نیومدی، ما حسرت لباس عروس پوشیدنش ب دلمون موند خود خاک بشرم براش کفن خریدم. کاش خدا از همون اول یا من رو ب این دنیا نمی اورد یا خواهرمم رو😔😭

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
تروخدا دعام کن هیچ کس درکم نمیکنه همه میگن مگه چی شده ولی خیلی سخته

از همون لحظه اول که بفهمی بارداری مادر شدی ،حس مادرانه سر تا سر وجودت رو فرا میگیره ،الهی که خدا حال دلتو با یه نی نی ناز دیگه خوب کنه عزیزم 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂
2706