2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل که من عضو سایت شدم فقط یه بازی بود که کاربرا درباره همدیگه حدس میزدن، اما به لطف یه عده شده زود باور شده این که می‌بینید!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
2740

اساس حس ششم تجربس 

انسان هم خودش و هم اطرافیانش تو موقعیتای مختلفی قرار میگیرن و تجربه های مختلفی بدست میارن 

این تجربه ها تو ناخوداگاهشون هک میشه ولی خب ممکنه از حافظه ی اگاهش پاک بشه 

مثلا وقتی داری با ینفر وارد رابطه میشی ممکنه اولش حس کنی این ادم از اوناست که ولت میکنه و بعدا میفهمی حست درست بوده 

منشا این حس یه اتفاق ماورایی نیس بلکه شما ممکنه بخاطر فیلمایی که دیدین یا تجربیات دوستاتون تو ناخوداگاهتون با رفتارای مردی که ممکنه شمارو رها کنه اشنا شدبن و اوایل رابطه همون ناخوداگاهتون داشته بهتون هشدار میداده.

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان