2733
2734
من که اعصاب واسم نمیزارع اما آروم کننده نوزاد هم هست صدا سشوار وجارو

برای نوزاد سشوار هست 

جارو برقی بدتر میترسن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگید که فقط من نیستم که عنوان و خوندم و نفهمیدم🚶‍♀️

می‌گه صدای جارو برقی رو دوست داره و آرامش بهش میده حتی مسافرت چه ساعت پلی می‌کنه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

بهش میگن صدای سفید خیلی از نوزادا با این صدا میخوابن یا با صدای سشوار    فکر کنم میگن چون تو شکم مادر هستیم خیلی صداهای اینجوری میشنویم واسه همین وقتی نوازادا دنیا میان هم این صدا بهشون آرامش میده

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

من پسرم کولیک داشت با صدای سشوار آروم میشد میخوابید

حالا ۴ سال و نیمشه مشکل خواب ندارا

ولی من عادت کردم به صدای سشوار

باید بذارم تاخوابم ببره

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️