2737
2734
بچه ها یسوال وقتی یکی ب ب-ل-و بانک ما پول واریز میکنه شماره ای ک ب اونجا دادیم اون شماره تلفنمون برا ...

نه فکر نکنم.مگر رفته باشه به بانک گفته مثلا من اشتباه ریختم به حساب.بانکیه آشناش باشه بده

نه فکر نکنم.مگر رفته باشه به بانک گفته مثلا من اشتباه ریختم به حساب.بانکیه آشناش باشه بده

اها مرسی گلم ♥️

لطفا نفری ی صلوات برای رسیدن ب چیزی ک تودلمه بفرستین ممنون ازتون🙂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سفید اصلا ندارم من سنم کمه و موهای الآنم قهوه‌ای هست میخوام دکلره کنم بعد یکی از این رنگ هارو بزا ...

اون رنگت که ممیز داره ۹/۲نزار یکم مات میکنه.ولی۹ /۰که ادامش صفره اونو بزار.واریاسیون فانتزی توش نداره.رنگت مات نمیشه.لایت دربیاریم قشنگ میشه.کاملا دکلره نکن(این از فضولی رنگت)

2728
2740
آره نکنم؟

نه الان بیشتر هایلایت مده.یه حالت مش سوزنی.که الان اسنای مختلف داره..یا اینکه پایین موهات.کل موهارو الان دکلره نمیکنند.مخصوصا اگه کم سنی.میگم یعنی خراب نشه.من خودم موهام فره اصلا ریسک نمیکنم.چون ممکنه بر اثر دکلره خیلی مو خشک بشه پودر بشه

2706