2752
2734
عنوان

خانم هایی که شوهراشون جذابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 81 پست

متاسفانه خیلی دشمن سازه ، از مادر خودش تا دختر های جوان و زن های مطلقه ی سن دار برام دشمن می‌سازه ، البته من دیگه اوکی م

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدارو شکر شوهر من جذاب نیست

همینجوریشم نزده میرقصه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
مثلا همین قبل عید موقع خرید مانتو دختر فروشنده قشنگ داشت با چشاش شوهرم میخورد باعشوه راجب مانتوها صح ...

چقدر رفتارت خزه😑ببخشید البته 

این چه کاریه؟😑

چقدر بی کلاس بازی در میارین

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2731

چرا یه دختر باید همچین کاری کنه و آزار بده همسر اون آقا رو 

من از یه پسری خوشم بیاد بفهمم متاهله بطور خودکار بدون هیچ تلاشی آن کراش میشه

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍
مثلا همین قبل عید موقع خرید مانتو دختر فروشنده قشنگ داشت با چشاش شوهرم میخورد باعشوه راجب مانتوها صح ...

اوووه چقداخلاقت مردونس بنظرم اشتباه میکنی شوهرت فکرمیکنه کیه حالا نمونش خودم شوهرم انقد میگ ازسرم زیادی ک گاهی وقتا پیش خودم هوابرم میداره البته تو ظاهر نشون نمیدم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

شوهر منم خیلی خوبه 

بعد مثلا رفتیم رستوران دوتا زن اومده بودن معلوم بود چکاره ان بعد همسن مادر من جوونم نبودن اینقدر به شوهرم نگاه کردن آخر حرصی شدم به شوهرم گفتم جاهامون رو عوض کنیم بعد تازه زنه حرصی شده بود که چرا اینکارو کردم بعد باز وقت حساب کردن من دم‌ماشین وایساده بودم دیدم داره به شوهرم شماره میده 😵‍💫

همسر منم شماره رو پرت کرد بهش فکر میکرد من ندیدم 

همونجا دوتا مرد داغون سوارشون کردن بردن حتی یادمه سر قیمت چونه میزدن با اون مردا 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

من اینجور مواقع فقط چشم غره میرم بعد با شوهرم بحثم میشه از ناراحتی 

♻️کارما♻️
متاسفانه خیلی دشمن سازه ، از مادر خودش تا دختر های جوان و زن های مطلقه ی سن دار برام دشمن می‌سازه ، ...

مادرشو خواهراش که دیگه هیچ حالا بااینکه هم سطحیم همش میگن داداشمون خوشگله جذابه  منم آخر برگشتم بهشون گفتم من زرنگ بودم خوشگل تور کردم شمام زرنگ میشدیدن مثل من خوشگل تور میکردین

2706