2733
2734
عنوان

یه اتفاق ترسناک پیش اومد برام🔞ترسو ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3812 بازدید | 122 پست
گذاشتمشون تو کشو درو قفل کردم بعد مبگی عکس بگیر😕 ترسناک نیستن دو تا دختر پسرن سوار اسبن

بخاطر ترسناک بودن نمیگم همینجوری کنجکاو شدم ببینم

برای شادی روح بابام یدونه صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایه الکرسی بزار پخش بشه بعد ببین مجسمه هات کم میشن یا ن

گذاشتمون تو کشو 

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
2731
بخاطر ترسناک بودن نمیگم همینجوری کنجکاو شدم ببینم

بزار صب عکس میگیرم عزبزم 

الان میترسم برم سمتشون

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
مجسمه دیگع ای ندارم

ایت الکرسی بخون فوت کن تو خونت

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️

یبار بچه بودم یه خط کش شیشه ای خیلی خاص به یکی دادم.بعد دختره مامانش تشکر کرد.بعد دوباره دیدم تو کیفمه. فرداشم رفتم مدرسه دیدم اونم داره .چرا دوتا شد.خط کشو یه بنده خدی از شرکتشون که شیشه تولید میکردن اورده بود.لوازم تحریریا نداشتن.یه جورایی زاییعات بود این یارو واسم اورده بود.چرا دوتا شد😆🫣

بزار صب عکس میگیرم عزبزم  الان میترسم برم سمتشون

منم تگ کن خبرشو ب منم بدع

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
الان لو لو میاد میخوردت

گونا دالم😕

بزار صب عکس میگیرم عزبزم  الان میترسم برم سمتشون

باشه بزاریااا من منتظرم ولی همکارت از کجا میدونسته مجسمت جفت داره که گفته یکیش پیش منه

برای شادی روح بابام یدونه صلوات میفرستی؟
نمیشد بگی عکسشو بفرست ببینم کدوم یکیه 🥴😐😐😐 آخ گلبم

خودش میگع دختره رو برداشته بچم(مجسمه ها به دختر و پسرن سوار اسبن)

2706