2733
2734
عنوان

چرا دختر بزرگتر از مردباشه

224 بازدید | 23 پست

برا ازدواج همه میگن خوب نیست مشکل پیدا میشه ولی مرد بره همسن دخترشو بگیره مهم نیست تازه میگن بهتره الان میگن زن شکسته میشه ولی مرد  نمیشه، تازه زنهای الان خیلی به خودشون میزسن بجه هم شده یکی باشگاه و تغذیه عمل و همه چی من تازه ازدواح کردم نامزدمم البته خاله کفش دوزکم ۳۴  سالمه همسرم ۳۲ خانواده همسرم مشکلی ندارن ولی فامیل خودم انکار من قتل کردم باحالت تمسخر نگاه میکنن من هفت ماهه با نامزدم درارتباطم نمونه یه مرد کامله  بددهن نیست خسیس نیست شکاک نیست رفیق باز نیست اولویتش منم هرفرصت باسه دوست داره درکنار من باشه بره هرجا حتی یه مسافرت یه روزه کادو میاره برام احترامم زیاد میگیره هرماهه ده تومت پول برا خودم میده تو هرکاری بامن مشورت میکنه میکه فکر دونفر بهتر یه نفر شاید اون لحظه فکر تو خوبتر کار کنه ولی نمیدونم چرا جامعه با اختلاف معکوس واکنش نشون میدن اینهنه طلاق ۹۹ درصدشون زنا کوجیکترن من اینقدر اطرافیان گفتن اشتباههه خودمن خیلی دچار تردید شدم ولی الان فهمیدم هیچکدام از مشکلاتی که بقبه دارن تو زندگیشون درارتباط شوهراشون  من ندارم با اینکه شوهراشون  بزرگترن 

گوش نده چون این جور حا افتاده براشون،،فامیل ما ۱۰ سال از شوهرش بزرگ تره خیلی هم خوب و راضین به بقیه چه به مشکل هم بخورن زندگی خودشونه نه بقیه.

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//

تو فامیل ما خانومه۱۴ سال بزرگتره انگار مادر و پسرن

خیلیم خوشبختن

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خوشبختی ک بهت حسودی میکنن 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2731

تفکر قدیمی ....

شما زباد اختلاف نداربن ولی یه همکار دارم آوزیون پسری شده که ده سال از خودش کوچیک تره😬

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2740

ب حرف مردم گوش ندع مهم اینه با هم مشکلی ندارین

اگ خوش باشین  هزار جور حرف میزنن همشم از حسادته 

اگ بدبخت باشی میگن زندگی منم بدتره  باید بسازی و تحمل کنی 

در ضمن سنتون  کم نی بچه نیستین،  ک بلد نباشین تصمیم بگیرید 

حتما مناسب هم بودین ک نامزدین 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
گوش نده چون این جور حا افتاده براشون،،فامیل ما ۱۰ سال از شوهرش بزرگ تره خیلی هم خوب و راضین به بقیه ...

بله دزسته من دوسال بزرگترم انگار قتل شده  پیامبر ۱۵ سال کوچیکتر بود ولی دختر و نوادگانش از حضرت خدیجه ان و چن قرن پیش تو عربا جا افتاده ولی ایران هنوز نه

تفکر قدیمی .... شما زباد اختلاف نداربن ولی یه همکار دارم آوزیون پسری شده که ده سال از خودش کوچیک تر ...

این بدع انگار مادرشه  اختلاف زیاده 

ولی واسه اسی ۲ سال خیلی مسئله خاصی نیست 

چند تا موضوع هست یکی چهره و اندامه ک زن بعد اولین زایمان واقعا در حد چندین سال افت میکنه  بعد مساله رییس بازی یارفتارهای مادرانه خانما هست که مردا براشون خیلی غیرقابل تحمله از همه مهمتر مسئله زناشویی هست که زن یائسه و کم میل میشه اما مرد  تا در قبرش هم به نیمچه توانایی  داره هنوز و میخاد که رابطه داشته باشه . 

توروخدا ولشون کن حیف اعصابت نباشه بذاری برای این ادمای کم درک 

اخه ۲سال چیه؟!!اصلا گفتن نداره 

من اقواممون زنه ۱۳سال ازمرده بزرگ تره الان دیگه نوه دارن 

شماکه دبگه ۲سال چیزی نیست 

رو پی زندگیت مردم ول ‌کن

2706