2733
2734
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9594 بازدید | 176 پست

خب تو فیلم هست دیگه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

درسته سریال طنزه  ولی کی گفته طنز باید با تمسخر همراه باشه؟ بعد،تازه یسریا نوشتن اسی مشکل دار ...

البته اینم در نظر بگیر هیچکس با ریا نمیخاد عیبا یا احساسات خودشو  بپوشونه سلمان جار میزنه من بیکارم مهیار پیش همه میگه دلش برای روژان تنگ شده و...

ما همین الانشم تو جامعمون کلی توهین و کوچیک شماری داریم حالا اگه حداقل جامعمون مثل نون خ صادق بود آدم میدونست هیچکدوم از آدمای اطرافش بی عیب نیستن و این توهینا به هیچیش نبود

2731
خوب می‌شه یه عکس از لباس‌هاتون بدین با لباس‌های واقعیتون آشنا شیم؟

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
تو هر قسمتی یکی تیک میندازه بهش این قسمتم ک مستقیم شوهر شیرین میگفت خوبه شوهر روناک خوشگلی براش مهم ...

فیلمه اونم بازیگره و این چیزا براش مهم نی .شما آنقدر حساسی احتمالا خودت خیلی زودرنجی تو زندگی. خاطره اسدی تو ی سریالی پسره تو لجن میکشید اونم التماسش میکرد 🥲🤣 بازیگر بخواد دلش بشکنه باید بشینه خونش فیلم ببینه نه بازی کنه . 

مگه اینا لباس مجلسیاتون نیست؟‌ یعنی تو روزمره هم همینا رو می‌پوشید؟

منظور من مرتب بودن و خوشگل لباساست

حداقل میتونستن بعضی قسمتا از اینام استفاده کنند

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
اندازه اینا ک نمیشه تنگو جذبش کنن دیگه تو سریال 

درسته ولی بهترم میتونستن روش کار کنند پارچه های قشنگتر بخرن

بعد اینا.   لباس هاشون انگار توهین به کورداس خودم کوردم میفهمم

در کل من اگه کرد بودم خوشم از این فیلم نمیومد و برام عجیبه آقاخانی خودش کرده اینجور ساخته فیلم رو . تنها نکته مثبتش واسه مردا  اینه که مهربانی ساده دلی کردها رو نشون داده . 

خوب اینا برای تلویزیون باز و بدن‌نما و تنگ و توری هستن. نمیشه که تو تلویزیون از اینا استفاده کرد!

عزیزم🤦‍♀️شما منظور منو متوجع نشدین 

ولش کن اصن

استارتر یاین صرفا یک فیلم بوده و شما داری با زندگی واقعیت قاطیش میکنی ا اینجا توهین به روناک شد روناک هم خیلی جاها به بقیه کارکترها توهین میکنه مثلا اونجا که فریبرز از شیرین خواستگاری میکنه سلمان میگه فریبرز یک و بیست قد داره روناک میگه اون یک و بیست طولشه تو یک و بیست عرضته 

خب در واقع روناک به هیکل و قد و قواره اونا توهین کرد همون طور که چهره روناک تغییر نمیکنه زندگی واقعیش قد و هیکل سلمان و فریبرز هم تغییر نمیکنه تو زندگی واقعیشون آیا اونا باید جدی بگیرن و بازی نکنن؟

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»