2733
2734
عنوان

تروخدا کمکم کنین قراره با یه پسر رفیق باز الکلی ازدواج کنم😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 82 پست

از لج این دعا نویسه ام شده با این پسره بهم بزن بعد برو پیش یه آدم متدین باطل کنه برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...
با این عقلت آینده ات تباهه دعانویس...۱۸ سالگی...شروع از ۱۶ سالگی....تفکرا غلطت راجع به دنیا بزرگ ش ...

نه عزیزم تبلیغ کجا بود

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ۲۸ سال سن نمیتونم دعا نویس پیدا کنم اصلا نمیشناسم 

بخدا این دهه هشتادیا گودزیلا هستن 

با چه جسارتی وقتی ۱۷ سالت بوده رفتی پیش دعا نویس

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2731
از لج این دعا نویسه ام شده با این پسره بهم بزن بعد برو پیش یه آدم متدین باطل کنه برات

هیچکسو نمیشناسم یک بارم ازم کلاه برداری کردن

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
با ۲۸ سال سن نمیتونم دعا نویس پیدا کنم اصلا نمیشناسم  بخدا این دهه هشتادیا گودزیلا هستن  ...

😂😂😂  از ۱۷ کمتر بودم

نه عزیزم تبلیغ کجا بود

پس باهاش کات کن و آینده ات رو تباه نکن

درس بخون و واسه خودت کسی بشو اونقدر که تشخیص بدی مصلحتت چیه و خودت بتونی تصمیم بگیری و پیش دعانویس نری

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

با خرافات کنترل عقلت رو از دست دادی.

این تصمیم شماست که به همش بزنی و امیدوارم انقدر جرأت داشته باشی که این کارو کنی.

با خودت فکر کن که چرا این طلسم ها روی کسانی که باور ندارن تأثیری نمی ذاره؟ 

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
به دعا نویس چیکار داری؟! خودت زنگ نزن کلا کات کن خطتتم عوض کن به همین راحتی

شمااز داستان خبرنداری گلم الان یه بخشیشو برات میگم

بخدا قسم کات کردم ولی باهرکس وارد رابطه شدم دعانویسه زنگ زد بهم گفت گناه بسه تاشب کات کردیم به دیت اول نرسید باهیچکسس نمیتونم باشم اون پسره ام عین مترسک سر جالیز ۲۴ ساعته جلوی چشممه

😂😂😂  از ۱۷ کمتر بودم

احسنت 😎😎😎😎😎 

بهم بزن همه این چیزا چرت و پرته خودتو بدبخت نکن 

دیگه هیچوقت هم سمت این خرافات نرو. مثلا نسل امروزی و روشن فکر جامعه هستی 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است