2733
2734
عنوان

تروخدا کمکم کنین قراره با یه پسر رفیق باز الکلی ازدواج کنم😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 82 پست

بابا اینا چرت میگن جوانیت را خراب نکن

موقعیت های خیلی بهتری میاد سر راهت بعد پشیمون میشی

اصلا نمیتونم باور کنم یکی بخاطر حرف دعانویس گند بزنه به جوانیش

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای توروخدا این چرت وپرت رو باور نکن

ایندتو سر این چیزا از دست نده

به خودتم الکی تلقین نکن

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
2731

تو به این جواب رد بده اگه بی خواستگار وشوهر موندی با من خودم یکی بهترینشو برات پیدا میکنم 

خداوکیلی از اون چیزی که خدا بهتون داده به اسم عقل استفاده کنین به نظرم همون دعا اگه بخواد اثر کن همون بهتر که بی شوهر بمونی ولی زن همچین آدمی نشی

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

حرفات خیلی سمه😐

می دونم دنیا به چه شکلی هست دقیقا مثل آیینه هست تو هرچی ببینی هرچی باورش کنی همون اتفاق میفته بهش می گند قانون جذب چون تو قبول داری این خرافات و داری بهش انرژی می دی بهش و همونی که دوسو داری و باور داری می بینی 

ولی در رواقع اگه این چرندیات فکر نکنی باورش نداشته باشی کمتر انرژی واسش بفرستی بی تاثیر توی زندگیت 

نزار ازت سواستفاده کنند اینا همش چرته و الکیه باور کن همچی به ذهن ما و فکر ما آدما می گرده چرا به جای فکر کردن به مساعلمنفی بخ مسائل مثبت فکر نمی کنی 

مطمعا باش بی شوهر نمی مونی نترس به جاش به فکر درس و مشت باش