2733
2734
عنوان

لطفا بگین چیکار کنم😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7557 بازدید | 323 پست
بابا خودتم مهمی اصلا دارن بزور شوهرت میدن بعدشم میگم از این طریق بگو شاید کمی فکر کردن 

گفتم گفتم بخدا گفتم ولی مهم نبود براشون😭😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس هرکاری میتونی بکن این زندگی برات زندگی نمیشه با ازدواج چون آوار میشی رو زندگیه یکی دیگه هرچند بی ...

هعی خدا😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731
کجاش فیکه؟مگه چی گفتم😭😭😭 بخدا راست میگم💔😭😭😭😭

آقا اگه واقعیه نمیخوام با فیک دونستنش نمک رو زخمت بپاشم اما اگه جات بودم الان سمت گوشی نمیومدم چه برسه تو نی نی سایت تاپیک بزنم

کسی که به بچه خودش اهمیت نمی‌ده به زن غریبه ام اهمیت نمی‌ده خیالت راحت

وای بخدا چقدر حرصم میگیره اینطور میبینم یعنی فقط اگر خدایی نکرده این وضعیت رو من داشتم یه بلایی سرشون میوردم که تا عمر دارن بفکر مرگشون باشن فقط 

کسی که به بچه خودش اهمیت نمی‌ده به زن غریبه ام اهمیت نمی‌ده خیالت راحت

اون که نمی‌فهمه وجدان داره ولی اینم هرکاری میخونه لابد بکنه شماهم بجای ایراد گرفتن یه راهنمایی چیزی بکن 

آقا اگه واقعیه نمیخوام با فیک دونستنش نمک رو زخمت بپاشم اما اگه جات بودم الان سمت گوشی نمیومدم چه بر ...

هیچکسو ندارم باهاش حرف بزنم 😭😭😭💔💔واسه همین میام اینجا😭😭😭💔💔

از چی میترسی که به اورژانس اجتماعی زنگ نمیزنی؟ احتمالا جایی بهت میدن یا بالاخره یجوری کمکت میکنن&nb ...

از اینکه میدونم همچی بدتر میشه😭😭😭😭💔

بابا بجای گریه کردن یکاری بکن نذری دعایی جیزی. الان برو حداقل نماز صبح تو بخون از خدا بخواب که کمکت ...

میخونم