2733
2734
عنوان

میدونی عاشق شدن برای کیا سخته...؟

109 بازدید | 9 پست

میدونی چقدر سخته کسی که سالها پیش تو زندگیش عاشق شده بود به معنای واقعی کلمه و از سمت عشقش پس زده شد،چقدر سخته وقتی میبینه یه عشق دیگه داره تو قلبش جوونه میزنه و روز به روز بزرگتر میشه بدون اینکه بهش نون و آب بدم بدون اینکه بهش پر و بال بدم...هر چی بزرگتر میشه،ترس توی وجودم عمیق تر میشه..که اگه این بار هم نشه چی؟اگه این بار هم اون منو پس بزنه چی؟میدونی درد نخواستن،درد دوست نداشته شدن درد شنیدن جمله ی ما به درد هم نمیخوریم چقدر سوزناکه..فاجعه ی بزرگتر اینه که اون حتی نمیدونه که من دوسش دارم...چجوری بهش فکر نکنم وقتی دوسش دارم،چجوری بهش فکر کنم وقتی هیچ راهی برای رسیدنمون به ذهنم نمیرسه؟ نه خبری از پل هست نه خبری از میانبر..فقط من و خدا میدونیم که دارم چه عذابی میکشم...توی این بیست و چند سالی که از خدا عمر گرفتم،همش ازش خواستم قلب رو آروم کنه با وجود یک نفر که دوسش دارم با تمام قلبم..پس کی خدا جونم؟.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ نگو من از کسی خوشم اومده خدارو شکر بهش نخ ندادم هیچی ولی از رفتارش میفهمم اون منو نه دوس نداره ازم خوشش نمیاد دیگه نمیخوام عاشق شم یا از کسی خوشم بگیره ترجیح میدم رو همون سلبریتیا کراش بزنم 

کجای کاری پری خانم 😂
2731
ینی چی

ترس از عاشق شدن بخاطر تجربه تلخی که فرد داشته در گذشته

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
دقیقااااااااااا🥺درمانی هم داره؟

باید برید پیش روانشناس 

ولی من خودم که روانشناسی میخونم هم نمی‌خوام به درمانش فکر کنم یا پیگیرش باشم بنظرم همین ترس باشه بهتره فعلا 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740
منم دیگه یه بار کافیه توانایی دوباره ندارم😔

درسته 

قرار نیست آدم لزوما عاشق بشه 

میتونی درحد دوست داشتن با یکی در ارتباط باشی ولی عشق نه 

عشق آدم رو ضعیف می‌کنه و به آدم آسیب میزنه