2733
2739

سلام 🌹اوه اوه من چه مزاحمتی ایجاد کردم خدایا خودمم نمیدونم. خانم محترم من شمارو از سال 1401 میشناسم همیشه درباره ی ازدواجت بایه فرد خوب نلزابودی همیشه از پسرا زخم خوردی منم خب میدیم نارحت شدم برات. بعدشم چرا ادامه پیامم رو نمی ازی ببینی چی گفتم بهت جز این که خاستم راهنمایی کنم چجوری ازدواج کنی خاستم بگم سمت هرکسی نرو سعی کن از اهل‌بیت (ع) توسل وکمک بخوای بهت گفتم برو حرم امام رضا (ع) دختر سعی کن بازم هیچ وقت خدتو وابسته ی پسری نشون ندی این کارت باعث میشه ازت زده بشن بهت اهمیت ندن. والا درخواست دادم اینارو بهت بگم چون فکر کردم شاید نارحت بشی تو تاپیک اینارو بهت بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 🌹اوه اوه من چه مزاحمتی ایجاد کردم خدایا خودمم نمیدونم. خانم محترم من شمارو از سال 1401 میشناسم ...

من زخم نخوردم

فقط میگم آدم خوب دوربرم نیومده 

شانس نداشتم

اگه تو جریان تاپیک هامم باشید متوجه میشید ک من خیلی توسل گردم و دعا و ایما خوندم ولی هیچی اصلاااا

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2728
خانم محترم زخم خوردی من تاپی؛اتو دیدم میدونم 

از پسرااا نننن

یکیش بود ک تموم شد رف

اونو از اول هم میدونستم چیه 

جدی نگرفتا بودمش

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
خب منم خاستم بهت کمک کنم مشاوره بدن چون خودم پسرم بهتر جنس خودمو میفهمم

من بارها گفتم اینجا

ک هیچ کس پیدا نشده ک حداقل هم سطح خودمون باشه

من همیشه راه حل خواستم.ولی بیشتر از بقیه انتقاد های چرت و پرت شنیدم تا راه حل هایی ک واقعا ب درد بخوره

2740

نیاز به اینکارا نیس گزارش اینا پیامش که درخواست ها دوستی اینا داره اسکرین بگیر بدار بعد نی نی یار تک کن حدفش میونه خودم بارها کردم

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
نیاز به اینکارا نیس گزارش اینا پیامش که درخواست ها دوستی اینا داره اسکرین بگیر بدار بعد نی نی یار تک ...

نه نه 

اشتباه شده. گویا قصدسون کمک بوده 

اینکه گفته بود کلا میخاد از سایت خدافظی کنه😅

جریان چیه

اینکه گفته بود کلا میخاد از سایت خدافظی کنه😅

خدافظی کرد رف 

بعد یه مدت خاموش میخوند و شروع فعالیت در خصوصی بانوان😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706