2752
2734
عنوان

فروش محصولات فرهنگی با لحن غیر فرهنگی😐💔برگااام

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 52 پست
خب خود ایسان اسلامیم حرف زدن بلد نیس که فحش میده دیگه  حالا چون لاتا‌‌ری برده انقد برا اکثریت ...

عزیزم هر کتابی بخواین دارن 

اینا هنر اون افراد هست که باهاش دیده شدن و الان فرد محبوبی هستن و کسب درآمد میکنن 

نگین فضلی فکر کنم بلاگره یعنی هنر داشته که با یه خونه و یه گوشی تو دستش کسب درآمد کنه و کمک خرج باشه 

آیا کسی مثل شما این هنر رو دارید؟😉

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
خب خود ایسان اسلامیم حرف زدن بلد نیس که فحش میده دیگه  حالا چون لاتا‌‌ری برده انقد برا اکثریت ...

😂😂ولی من خیلی خندیدم😂

من ازش نمیخرم کتاب

کتابوبی ارزش کرده😐 حالا شاید بعدن بخرم ولی ادم میترسه دیدی تو بسته بندی هاش چی میذاشت:/😂

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم هر کتابی بخواین دارن  اینا هنر اون افراد هست که باهاش دیده شدن و الان فرد محبوبی هستن و ...

اینا با همین تنفری ک ایجاد کردن پول درمیارن

چرا همه از نگین بدشون میاد؟

2731
نه دوستم ندید باهاش رودرواسی دارم😐😂ص تازه ازم بابتش ۳۵ هزار هم پول ارسال گرفته بود داخل شهری الکی ...

تو کلیپ میگفت۱۰۰😂

خودو دیدیش ینی؟چه شکلیه🚶‍♀️😐

اینا با همین تنفری ک ایجاد کردن پول درمیارن چرا همه از نگین بدشون میاد؟

میدونی چرا بدشون میاد 

چون اونم یه دختر مثل لیناس با این تفاوت که اون کلی فالور و درآمد و ماشین و خونه داره و زرنگ و موفقه ولی اینا نشستن تو خونه دارن این و اون رو برسی میکنن

میدونی چرا بدشون میاد  چون اونم یه دختر مثل لیناس با این تفاوت که اون کلی فالور و درآمد و ماشی ...

😐اخه تو اینستا اصن ی جو بدیه

همرو مسخره میکنن

نگینم بدتر

ولی من الکی از کسی بدم نمیاد🙌

😐اخه تو اینستا اصن ی جو بدیه همرو مسخره میکنن نگینم بدتر ولی من الکی از کسی بدم نمیاد🙌

منم از یه دختر مستقل و زرنگ بدم نمیاد مگر اینکه عقده داشته باشم

۱۰۰ کتاب بود تو تخفیف گرفتم😂 نه گفتم که کادو واسه دوستم سفارش دادم برد محل کارش

خب حالا دوستت فروشنده رو دید؟

سوال من اینههه داداااش

عزیزم هر کتابی بخواین دارن  اینا هنر اون افراد هست که باهاش دیده شدن و الان فرد محبوبی هستن و ...

اسمش هنر نیس عزیزم 

الان اگه فاحشگی کنید درامدتون از نگین فضلی و امثالش بیشتر میشه

خب شما اگه فاحشه شدی اسمشو هنر میزاری؟

با حاشیه سازی  اینجوری شدن دیگه 

با توهین به شعور مردم و هنرمندا به اینجا رسیدن

شما شرفتو بزاری کنار قطعا درامدتم از اینام بیشتر میشه.

اگه طرفدارشون هستی مشکلی نیس سلیقه ی خودته 

ولی خب خواهشا هنرمند خطابشون نکن 😐

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
😐اخه تو اینستا اصن ی جو بدیه همرو مسخره میکنن نگینم بدتر ولی من الکی از کسی بدم نمیاد🙌

مسخرش نمیکنن 

ولی علت اصلی اینکه نگین این اواخر منفور شد توهینی بود که سر اعتراضات اخیر به مردم کرد 

وگرنه تا قبلش کلیپ طنز میساخت ، کلیپاش واسه خیلیا جذابیتی نداشتن واسه خیلیام جذاب بود

ولی خب اینجوریم نبود که کسی بخاد اعتراض کنه 

همه عقیدشون این بود که کلیپاش مشکلی نداره و به کسی اسیب نمیزنه.

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706