2752
2734
عنوان

فروش محصولات فرهنگی با لحن غیر فرهنگی😐💔برگااام

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 52 پست
🚶‍♀️🍷اوکی

باهاش رو درواسی دارم برام ماگ گرفته بود براش یه کادو بدهکار بودم 

دیدم کتاب قانون رو با تخفیف ۵۰ درصدی زده گرفتم برا دوستم چون صمیمی نیستیم آدرس خونه اینارو ندارم فرستادم محل کارش که این آقا هم اینطوری کرد😂

دیدنتان حال مرا یک جور دیگر میکند حال یک دیوانه را دیوانه بهتر میکند😁🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسخرش نمیکنن  ولی علت اصلی اینکه نگین این اواخر منفور شد توهینی بود که سر اعتراضات اخیر به مرد ...

منفور شد؟؟

چه توهینی کرد دقیقا؟

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡
باهاش رو درواسی دارم برام ماگ گرفته بود براش یه کادو بدهکار بودم  دیدم کتاب قانون رو با تخفیف ...

😂😂عالی بود ولی🚶‍♀️🍷

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡
2731
مسخرش نمیکنن  ولی علت اصلی اینکه نگین این اواخر منفور شد توهینی بود که سر اعتراضات اخیر به مرد ...

عزیزم ماشالاه چقدر هم پیگیر اینایی 

زندگینامشون رو مثل کف دستت میشناسی 

حالا خوبه از هنرشون خوشت نمیاد 

میومد چیکار میکردی واسشون؟😉😂

دیدنتان حال مرا یک جور دیگر میکند حال یک دیوانه را دیوانه بهتر میکند😁🤚
عزیزم ماشالاه چقدر هم پیگیر اینایی  زندگینامشون رو مثل کف دستت میشناسی  حالا خوبه از هنر ...

پیگیرشون نیستم عزیزم 

تو این اعتراضات اخیر منم مثل همه واسه بچه هایی که از دست رفتن ناراحت بودم و کلیپای توهین ایشون تو همون بازه زمانی یهو تو اینستا وایرال شد .

طبیعتا ناراحت کنندس که توسط مردم معروف بشی و در انتها به همون مردم توهین کنی 

در ضمن در پاسخ به اون کامنتتون باید بگم ماشین و خونه و... رو من دارم و الانم دیگه سنی ازم گذشته 

علت اینکه از این سبک ادما حمایت نمیکنم فقیر بودنم نیس 

از نطر من برا هنرمند بودن واقعا باید هنر داشت نه اینکه صرفا حاشیه ساز یا فحاش باشی

من نمیتونم هم به رضا عطاران بگم طنز پرداز و هم به نگین فضلی 

نمیتونم هم به هایده بگم خواننده هم به اونی که اوخر اهنگ گل من رو خوند و...

شما خود فضلی هستین؟یا فن پیجشین؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان