2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطوری انجامش میدی؟ و چه مدت؟ میشه توضیح بدی ثواب میکنی

ببین سرچ کن معجزه شکرگذاری اصلش 28 روزه ولی من روز اول و سوم معجزه دیدم کلا هرشب 10 تا از چیزایی ک در طی روز اتفاق افتاده رو براش شکر مینویسم و چیزایی هم ک بدست نیاوردمم براش شکر مینویسم

2740
چطور انجامش میدین؟ من خیلی بخاطر مشکلات زندگیم ناراحتم شکرگزاری میکنم ولی حسم مثبت نیس 

با خوندن آیت الکرسی .صلوات و پایان هرچیزی خداروشکر گفتن رو فراموش نمیکنم تو هر شرایطی اول رضای خدا رو درنظر میگیرم کمک زیاد میکنیم منو همسرم وجدانمم همیشه بیداره 

درضمن من نماز خون نیستم وای 

من به خیلی از خواسته هام رسیدم ،به یکی از بزرگترین خواسته هام دو روز پیش رسیدم کل ماه رمضون رو براش شکرگزاری کردم و تصور کردم بهش رسیدم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
چطور اینکارو میکنی؟ مینویسی یا زبونی؟ حست چطوره؟

نوشتم ،یه لیست نوشتم از خواسته هام و هر شب تصور میکنم که بهشون رسیدم و برای داشتنشون شکرگزاری میکنم

حسمو سعی میکنم خوب نگه دارم البته میدونم خیلی سخته ،چیزی که خیلی کمک می‌کنه قانون رهاسازی یعنی نچسب به خواستت مطمن باش بهش میرسی و دیگه بسپار به خدا 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
نوشتم ،یه لیست نوشتم از خواسته هام و هر شب تصور میکنم که بهشون رسیدم و برای داشتنشون شکرگزاری میکنم ...

من نمیدونم چرا هر وقت تصمیم میگیرم ذهنمو مثبت کنم یه اتفاق بدی میوفته که کلا بهم میریزع همه چیو 

ادم ناامید میشه اینجور وقتا

2706