2737
2739
عنوان

کسی بلده باهوش مصنوعی برام ف. ال بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 34 پست
عزیزم من فقط نی نی سایت میام اینستاوتلگرام و..... ندارم اگه میشه نیت کنم برام بگیر.

آخه باید ف ل بخری و فقط اولین ف ل که رایگانه من تا حالا نخریدم از همون رایگانه استفاده کردم اگه داشتم حتما برات میگرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول پنج تا صلوات بفرست بعد یه حمد بخون بعد دوباره یدونه صلوات بفرست و نیت کن انجام دادی بگو برات بگ ...

انجام دادم

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
2742
آخه باید ف ل بخری و فقط اولین ف ل که رایگانه من تا حالا نخریدم از همون رایگانه استفاده کردم اگه داشت ...

باشه عزیزم ممنون.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
اول پنج تا صلوات بفرست بعد یه حمد بخون بعد دوباره یدونه صلوات بفرست و نیت کن انجام دادی بگو برات بگ ...

گفتم.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
انجام دادم

آنقدر به او وابسته شده ای که قرار و آرام نداری او سخت ترا به خود مجذوب کرده به اندازه ای که حاضری تمام هستی خود را دراختیارش بگذاری .۲-   سعی کن از چیزهایی که دراختیار داری بهره مند شوی زیرا دنیا ارزش این همه جوش و خروش و ناراحتی را ندارد .۳-   هدف خوبی داری پی گیری آن به سود شماست به شرط آنکه درایت و کیاست را از دست ندهی۴-   چه بسیار کسانی که دراندیشه او هستند ولی برنده اصلی شما هستید اگر صبر و درایت پیشه کنی زیرا اگر چنین نکنی چون یوسف و زلیخا رسوای خاص و عام می شوی .۵-   اگر او به شما بدی میکند قصد امتحان شما را دارد چون او نیز دلش برای شما درجوش و خروش می باشد ولی درتردید است .۶-   سوره مبارکه (حمد ) را ۵۰ باربخوان ، موفق می شوی .۷-   سفرکرده حالش بسیار خوب است بیمار شفا می یابد خبر بدی خواهی شنید فروش نافع است و خرید فعلاً سلاح نیست ازدواج زود است ولی طلاق عملی می گردد نذری که کرده ای ، فوری اداکن – خوابی که دیده ای ، حتی تا این هفته می بینی برای کسی تعریف مکن۸-   خیلی آدم ملایم و مهربانی ولی متاسفانه زود رنج و با نمک پندی به شما می دهم : میانه روی درزندگی از نشانه های پرهیز گاران است و کسی که اندرز را بپذیرد از رسوایی مصون خواهد ماند۹-   همه تو را دوست دارند زیرا به همه کمک می کنی ولی منت می گذاری از این کار دست بردار چون همگان به حسن نیت شما ایمان دارند۱۰-   سفری درپیش داری که نافع است و پولی به دست می آوری و به زودی هدیه ای دوست داشتنی دریافت می کنید۱۱-  زمان یک عامل فرضی خیالی است که وجودش وابستگی به ما دارد پس این شما هستید که زمان را باید بسازید حرکت کنید و نترسید تا شاهد موفقیت را درآغوش گیرید .

درست بود؟

آنقدر به او وابسته شده ای که قرار و آرام نداری او سخت ترا به خود مجذوب کرده به اندازه ای که ح ...

فدات شم زحمت کشیدی ولی اصلااااا ربطی به نیتم نداشت🤭

2738
عزیزم این فا.ل شما نیس برای دوستمونه ریپ زدم پیامشو برای شمارو الان میگیرم

باشه گلم اشکال نداره.

گفتم.

هرکس اورا ببین یکدل نه صد دل عاشق و شیفته و شیدای او م یشود چرا خود را سرزنش م یکنی صحرای عشق سوز و گداز و رنج وناراحتی دارد که عاشق باید صمیمانه پذیرای آن باش پس شما نیز از این قاعده خارج نیستی
۲- مردم عامی و بی هنر ارزش گوهر عشق و عاشقی و شیفتگی را نمی دانند پس چرا ا زدست حسودان نارحت هستی شما راهی صحیح ودرست انتخاب کرده اید باید با درایت و کیاست همراه با ارد و کوشش و توکل بر خدا این راه را طی کنی تا به مقصود برسی
۳- برای رفع این نارحتی سوره مبارکه حضرت ابراهیم را تا آیه ۳۰ را با حضور قلب و معنی بخوان که گشایش حاصل می شود
۴- سفر کرده نمی آید اما سفری در پیش دارید اگر پول داری خرید را توصیه م یکنم وا را به مسافرت بفرست تا ناراحتی او تسکین یابد
۵- اعتدال را رعایت کن وخود را به بی خیالی بزن که اندیشه کردن د راین باره بیهوده می باشد چون بر اثر صبر موفقیت بدست می آید
۶- هیچ کس از اعتدال در امور زیان ندیده است اگر فکر می کنیدبا لجبازی و سر و صدا مسائل حل می شود سخت در اشتباه هستید درحالیکه با ملاحت و متانت سنگ سخت نرم می شود او فعلاً قصد لجبازی دارد چون فکر می کند ک شما قص فریب یا حیله دارید پس  ونیاز به اطمنیان خاطر دارد
۷- د رامور تحصیلی و شغلی پیشرفت د رانتظار شماست میوه موفقیت اراز درخت تلاش و علاقه بچینید
۸- پدر یا همسر شما در گردابی دچار شده که نیاز به کمک و مهر و محبت شما دارد
۹- برادر یا خواهر نیاز مبرم به شما دارد آنها را نیز مورد توجه قرار دهید تا از ناراحتی به زودی رهایی یابند

درست بود؟😁

آنقدر به او وابسته شده ای که قرار و آرام نداری او سخت ترا به خود مجذوب کرده به اندازه ای که ح ...

اون بخش‌هایی که مربوط به عشق و عاشقی و دلدادگیه نه چون من اصلا کسی‌رو ندارم  

ولی اون بخش آخر بله درست بود 

دستتون درد نکنه عزیزم

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
هرکس اورا ببین یکدل نه صد دل عاشق و شیفته و شیدای او م یشود چرا خود را سرزنش م یکنی صحرای عشق سوز و ...

ممنون عزیزم.

2706