2752
2734
خب وقتی مریض میشی البته بیشتر مریضی ها کثیف هم میشی دیگه آخه نمیشه گفت اینطور نیست که دور از جون ه ...

عزیزم میدونی مشکل کجاس؟؟ 

مشکل اینجاس که یه پزشکی که روز و شب بیدار میمونخ 

تا یه مریضی اورژانسی اومد آماده باشه و احیاش کنه رو با چاه کش یکی دونستی و واقعا ناراحت کنندس 

من قصد جسارت ندارم که چاه کش بده و… 

ولی درست هم نیس که این دوتا شغلو باهم مقایسه کنی 

یادت باشه که همون خون وهمون مریضی که گفتین 

خود شماها هستین زشته که بگی کثیفه یا فلانه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کثیف کاری چه ربطی داره به شغل نبودنش خیلی شغل ها ضروریه ولی کثیف کاری داره بهتره به جای توصیه به د ...

حالا تو نه پزشکی بخون نه با پزشک ازدواج کن ممکنه کثیف بشی

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 
یعنی چی آزاد؟

من کلا خانواده ام با دکترا سرو کار دارن یعنی مجبوریم باهاشون زندگی کنیم . 

دکترا اینطورین ک خیلی خونگرمن و برا اینکه با بیمار ارتباط برقرلر کنن باید روابط خوبی هم داشته باشن 

اینطوری شده ک ما روابط اجتماعیمون در حد اعلا آزاده و باعث سوتفاهم میشه . 

در حالی ک کسی ک دکتره لازمه ی کارش ارتباطه . 

من تا حالا دکتر هول ندیدم اطرافم . همه خونگرم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

پزشک  یک نصفه از  من  خواستگاری کرد  ولی  خوشحالم که  خواستگاری  کامل  نشد  چون شخصیتی  بود  که  تکلیفش با  خودش  با  دلش  با  نامزد 20  سال پیشش که بچگی نامزدی کرده  و  بهم  زده  بود  مشخص نبود ...اصلا پزشک شدن  مرام  را  تعیین  نمیکند. ..خوشحالم با یک مهندس  ازدواج  کردم  که بعد از 25  سال زندگی   مثل  لحظه اولی که  مرا  دید  دوستم  دارد .

شوهر پزشک خوبه چرا که نه😂ولی برای خانوم کار سخت و سنگینیه

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
شوکه شدم چ رک گفتی😑😂 عوارض روانی داره

😂😂😂😂😂😂

من عوارضی ندیدم  واسه خودم. فقط به متاهلا حسودیم میشه😐 کوفتشون شه

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

نامزد من پزشک بود ک دیگ همه چی بهم خورد

اصلا خوب نیس

هرچقدم خوش اخلاق و خوب باشن همش شیفتن و اعصاب خوردی و خستگی

ادم نمیتونه زندگی کنه

مگر اینکه خودتم از کادر درمان باشی ک خیلی درک کنی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
نامزد من پزشک بود ک دیگ همه چی بهم خورد اصلا خوب نیس هرچقدم خوش اخلاق و خوب باشن همش شیفتن و اعصاب ...

منم همسرم دکتر داروسازه 

مزخرف تر از این کار فکر نکنم باشه

مخصوصا شبانه روزی 🙂

یعنی استراحت و زندگی عادی و تعطیلات و ..خیلی چیزا کنسل

این دکتر برای تشخیص ودرمان بیماری پوستی هم خوبن؟

بله

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

یه جوری زیاد شده این حرفا که آدم تعجب میکنه

این که بعضیا میگن ازدواج با پزشک و وکیل و فلان 

ینی فقط بعد مالی به نظرتون مهمه ؟ 

این که از چه خانواده ای باشه چه اخلاقی داشته باشه و چیزهای دیگه مهم نیست 

اولیت باید تفاهم فرهنگی باشه وبعد درکنارش وضعیت مالی مساعد .

2706