2733
2734
ولش کن  دیگه همه میدونن مرد بالای ۱۹۰ هم خاص و کمه هم واقعا جذابه

چیه بابا مردبالای ۱۹۰...اصلا هم جذاب نیست .. مرد ایده آل دیگه ۱۸۰ باشه اوکیه .بیشتر دیگه تو ذوق میزنه مگر اینکه اندام ورزشکاری داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماتو شهرمون فوق تخصص جراحی داریم مطب خصوصی و پولش از پارو بار میره و زنشم فوق تخصص زنان و زایمانم اونم مطب خصوصی و وحشتناک پولداره بعد از هم جداشدن اقای دکتر اومده منشیشو گرفته منشی با ی قیافه معمولی ....والله من هیچوقت دوس ندارم به جامعه زحمتکش کادر زمان نزدیک بشم داداشامم دوتاشون پرستارن دوتاشونم حاضرنشدن با پدستار ازدواج کنن خانومشون خانه دارن 

در جامعه ای که حقیقت آزاد نیست آزادی هم حقیقت ندارد ...
2731
به نام خدا ، فاقد هیچ نوع خواستگار میباشم و الکی خوش 😂😅

دو رکعت نماز می‌خونی 

مثل نماز صبح 

به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس 

در رکعت اول بعد از حمد از اول سوره انعام شروع به خوندن می‌کنی تا پایان آیه ۹۳

بعد رکوع و سجود 

در رکعت دوم هم بعد از حمد از اول آیه ۹۴ تا پایان سوره انعام رو می‌خونی 

بعد قنوت و رکوع و سجود 

در پایان نماز هم ۱۰۰۰ صلوات 

این نماز رو کسی به من یاد داد وقتی خوندمش متوجه شدم اثر فوق العاده و سریعی داره 

البته من در آخرش ی مقدار پول هم لای قرآن می‌زارم ک فکر میکنم تاثیر گذاریشو بیشتر می‌کنه

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
به نظر من مهندس ها خیلی جذاب تر از پزشکا هستن بیشتر پزشکی ها کثیف هست و کثافت کاری داره همش با مریض ...

تو  وقتی مریض میشی  پیش کی میری واسه درمان؟ 

کثیف کاری یعنی چی؟ 

یکم رو درک و فهمت کار کن 

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 
دو رکعت نماز می‌خونی  مثل نماز صبح  به نیت نماز کن فیکون حضرت عباس  در رکعت اول بع ...

گل قشنگم اینی که یاد دادی فقط برای ازدواج هست؟ یا برای نیت های دیگه هم هست؟ 

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ولی واقعا ازدواج با پزشک سختی هایی هم داره اسی اینو پرسید مثلا در تایم کاری اصلا در دسترس نیست. شی ...

اره میدونم من خودم دانشجوی پزشکیم 

نامزدمم همکلاسیمه 

سخته ولی همین که درک میکنه چقد خستم 

و خط فکریمون یکیه خیلی خوبه 

خب با خون و مریضی و عفونت و ... سر و کار دارن شما اگه دلت می خواد متاسف باش و متاسف هم بمون خخ

خودت مریض نمیشی؟؟؟ 

پس تو هم کثیف هستی وقتی مریض میشی  

هر وقت مریض شدی نیا پیش ما 

مارو هم کثیف میکنی 

بقول خودت خخخخ

همه ی پزشک ها درامد خوبی ندارن بیشتر جراح ها و متخصص های زیبایی درامدشون خوبه حتی دندانپزشک ها هم ...

همه برج ساز ها هم در آمد خوبی ندارن 

چه ربطی داشت واقعا؟؟ 

مگه همه کسایی که تو کار بساز بفروش هستن در آمد خوبی دارن؟؟😂😂

مقایسه درستی نکردین 

2706