2737
2739
عنوان

عکس سونو میشه بیاین

74 بازدید | 13 پست

بهم گفت ۵ هفته و ۵ روزم و کیسه زرده دیده شده فعلا قلب ندیده اما عکس سونومو میذارم ببینید اونی که داخل ساک بارداریه کیسه زرده س یا جنین؟؟؟ الان میذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اویی خدا انداره ی دونه کنجده😍

انشاالله صدای قلبشو هم بشنوی خیالت راحت بشه

برای ما منتظرا هم دعا کن🥰

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 
اویی خدا انداره ی دونه کنجده😍 انشاالله صدای قلبشو هم بشنوی خیالت راحت بشه برای ما منتظرا هم دعا ک ...

آخه گفت فعلا جنین‌وضربانش معلوم نیست فقط کیسه زرده معلومه بعد یهو این عکسو دیدم این کیسه زرده س؟؟

آخه گفت فعلا جنین‌وضربانش معلوم نیست فقط کیسه زرده معلومه بعد یهو این عکسو دیدم این کیسه زرده س؟؟

عزیزم چرا به خودت استرس وارد میکنی اخه ۵هفته چنین اندازه ای نداره که معلوم باشه 

البته من باردار نشدم تا حالا شاید منم بودم نگران میشدم

بزار کسایی که تجربه داشتن بیان نظر بدن

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 
2740

بزودی تشکیل میشه نگران نباش،من هفته ۶افتادم خونریزی رفتم سونو کیسه ی زرده بود هفته هفتم بازدوباره خونریزی ولک بینی داشتم رفتم صدای قلبشم شنیدم  چندمدت بعدتو سونوهانوشتن جنین وجفت تشکیل شده، نگران نباش لقاحت احتمالایکم  دیررخ داده طبیعیه اول کیسه زرده ست بعدضربان وجنین وجفت

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین وقت برای شنیدن ضربان قلب هفته ی هشتمه عزیزم،الان خیلی خیلی زوده  تازه هفتهی پنجمی بابا تازه پریودت عقب افتاده ها چه انتظاری داری بزار یکم رشدکنه 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهترین وقت برای شنیدن ضربان قلب هفته ی هشتمه عزیزم،الان خیلی خیلی زوده  تازه هفتهی پنجمی بابا ت ...

طبق پریودم باید ۶ هفته و ۵ روز میشدم اما سونو یک هفته عقب تره