2733
2734

یه پسر هست خوش قیافه اس معمولی رو به بالا قدشم بلنده🥲 

رشته مورد علاقمو خونده ماشین مورد علاقمم داره لطفا نپرسید چی الان بعضیا میگن پز میده وضعیت مالیش شبیه خودمونه فقط۸ سال ازم بزرگتره🥲🥲 منم بیبی فیسم فقط نگرانم کسی بگه تفاوت سنی شون زیاده شمارشم دارم🥲💜 رفتارشم هربار دیدم خیلی خوشم اومده فقط من یه خورده نسبت به اون هیجانی و برونگرا ترم  یعنی اوکی شم باهاش؟چکارکنم الان؟ 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

واینکه خواستگارم نیست اول گفت اشناشیم باشناختیم که این مدت ازش داشتم ادمی نیست به اصطلاح بزن درو باشه😂

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
فک کردم خواستگار اومده ،تازه پیشنهاد دوستی داده بهتا،دوست شو باهاش حالا بعد خاستگاری کرد بیا اینارو ...

خوشکلم به نظرم حتی واسه دوستیم باید تو انتخابت دقت کنی چون اگه ادم نامناسبی برای تو باشه خیلی اسیب زننده اس

2706