2737
2739

خیلی نامردی کردم بهم همیشه دخترم دخترم میکرد اما ...

هر وقت میرفتم شهرستان خونشون اشپزی میکردم خونه رو تمیز میکردم بعدش دعوا راه مینداخت  با شوهرم که زنت خونمون کار نمیکنه  زنت همش یه گوشه افتاده...

اخرین بار جلو خودم گفت منم جوابشو دادم و  دعوامون شد از خونش زدم بیرون برگشتم شهرمون

دو ماه گذشته و با اینکه شستمش  گذاشتمش کنار ولی  موهام سفید شده چون باورم نمبشد  کسی که ادعای مادری داره  فقط منو کلفت خونه اش بدونه و تازه کلفتیامم نبینه

چرا با احساسات بقیه بازی میکنید اخه...‌

ول کنید بابا بیکاری مگه سر ادمای بی ارزش غصه بخوری

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیدی مو ارثیه اکثرا

من ۲۴ سالمه نصف موهام سفیده

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2740

برای اینکه حالت بهتر بشه اشتی کن ولی دیگه مثل قبل نباش 

دوری و دوستی باشه رابطتون

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
لیخیال عزیزم حوصله داری مادرشوهر دیگه مادرشوهر من جاری بزرگم ریده به خودش و دخترش اونوقت امروز پاچه ...

همه کار کردم که  کسی  اعتراض نکنه کسی کاری به کارم نداشته باشه ولی همیشه دنبال بهونه بود ... حیف حداقل کاش کار نمیکردم که  دلم نسوزه 

مادرشوهر منم همینه

تازه همه کارم براش کنی میگه من که براتون اصلا سخت نمی‌گیرم مادرشوهر بد ندیدین آخرم میگه من که شانس از عروس نیاوردم حالا جالبیش اینه دختر خودش واسه مادرشوهرش اصلا کار نمیکنه یه پیرزنه تنهاست خونشون تویه حیاطع اصن بهش سر نمیزنه بعدم میگه بچه های منکه اصن شانس ندارن😑😑😑😂

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
راحت شدی که...ادم سمی بوده جوابشو دادی حالا چرا هی خودخوری میکنی. برو خوشحال باش که جوابشو دادی

چون احساس میکنم  این همه مدت منو خر خودش گیر اورده بوده   با دوتا دخترم دخترم خرم میکرد و بعدش   هرچی از دهنش در میومد میگفت .... 

2706