2733
2739

مامانش اینا شهرستان زندگی میکنن

اصلا نمیدونم چرا این پسره اینجوریه ک دلتنگ نمیشه واقعا خودش هم میگه ۲۰ روز یه بار همین زنگ میزنه یا دو هفته یه بار میشه بااینکه خییییییییلی عاشق مادرشه🫤 و احترام میزاره بهش 

برا منم اینجوریه خواستگارم هس چندسال ازدواج نکردیم هنوز

واقعا مرددمممم

خیلی کم زنگ و تماس میزنه 

درسته خیلی طول کشید 😑 ک ازدواج کنیم شاید بخاطر اونه ک سرد شده 

نمیدونم 

واقعا نمیتونم فراموشش کنم تکه ای از قلبم روحم زندگیم با اونه انگار

هیچ کیس درست حسابی هم ندارم ک ب اون دل خوش کنم و فراموش کنم

موندممممم و واقعا از گسی خوشم نمیاد

حس میکنم ب ته خط رسیدیم🥺 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

وقتی برای مادرش هم اینجوریه یعنی مشکل شما نیستی

طرف  خودش دچار مشکل شده

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی برای مادرش هم اینجوریه یعنی مشکل شما نیستی طرف  خودش دچار مشکل شده

اره خب چرا باید اینجور باشه اخخخخهههه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2731

عزیزم ببخشید کامنت بی ربط میذارم چرا لینک تاپیکی که توی امضات گذاشتی باز نمیشه؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
اینحوریه باش پیر میشی ولش کن

وافعا اهل ارتباطه و ...

تو حضوری هم خیلی خوب بود

نمیدونم چرا اینجوری شدبم

عزیزم ببخشید کامنت بی ربط میذارم چرا لینک تاپیکی که توی امضات گذاشتی باز نمیشه؟

هی عزیز اره باز نمیشه دیگه

اره خب چرا باید اینجور باشه اخخخخهههه

خب مشکلش چیه

مشکلش جوری هست که ذهنش رو خیلی درگیر کنه و انگیزه و حوصله رو ازش بگیره

شما اگر دوستش داری باید خودت رو بذاری جاش

مردها مثل ما نیستن که تا مشکلی برامون پیش اومد دنبال کسی باشیم که باهاش حرف بزنیم و آروم شیم

مردا ساکت میشن دوست دارن تنها بشن

اینو دارم جدی میگم

مرد های اطرافم رو آنالیز کردم و به این نتیجه رسیدم

مردا وقتی دچار مشکلی بشن

حوصله حرف زدن ندارن

دوست دارن فقط فکر کنند

رمقی براشون نمیمونه

باید این حقیقت رو بپذیری چون تو زندگی مشترک خیلی بدردت میخوره

بیشتر دلخوری و بحث های زن و شوهری سر اینکه مرد بخاطر مشکلش کم حرف میشه

و زن فکر میکنه از اون سرد شده

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2738
خب مشکلش چیه مشکلش جوری هست که ذهنش رو خیلی درگیر کنه و انگیزه و حوصله رو ازش بگیره شما اگر دوستش ...

اخه عزیزم از این دلم گرفته رفتم محل کارش دیدم چ گپ و گفتی داره پیش اونا

بعد من ی زنگی نمیزنه

بدون اینکه بفهمه برگشتم اومدم اونم ندید واقعا بغض کردم

هی عزیز اره باز نمیشه دیگه

چراااا ؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
اخه عزیزم از این دلم گرفته رفتم محل کارش دیدم چ گپ و گفتی داره پیش اونا بعد من ی زنگی نمیزنه بدون ...

چرا نذاشتی ببینه🤦‍♀️

اون باید متوجه بودن تو و دلخوریت میشد

باید میدید اومدی ببینی اش

اگر میدید دلخوری جویای حالت میشد

بنظرم زیاد پیگیرش نباش بزار خودش پیام بده یا زنگ بزنه

بزار معنی دلتنگی و بی محلی رو بفهمه

و بعد که ازت توضیح خواست بهش توضیح بدی که چه حسی نسبت به رفتارش داری

چرا نذاشتی ببینه🤦‍♀️ اون باید متوجه بودن تو و دلخوریت میشد باید میدید اومدی ببینی اش اگر میدید د ...

نمیدونم شایدم دید و ب روی خودش نیاورد

همیشه هروقت میدید همون لحظه زنگمیزد

ولی الان گرم صحبت بود شاید نفهمید نمیدونم

خلاصه ببینم خواهر خستم

از اینکه بارها ناراحتیم رو گفتم و باز بدتر از قبل بی توجهی دیدم خستم

انگاری خستم از اینکه بگم ببین من هستم و اون ندیدع