2733
2734

آره واقعا 

یکم سخته ول در عین حال راحته آدمایی ک عزت نفس دارنو ببین و فقط ادا درآر  کم کم نهادینه میشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نتونستم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

من فکر میکنم زمانی که تو یه کلاس روانشناسی بودم و ذهنم رفت به کودکی اون تایمی که تنهایی را عمیقا حس کرده بودم، و بعدش مشاور گذاشت گریه کنم...بعدش بلند شدم و زندگیم را ساختم ...

عزت نفس زمانی به نظرم کلید میخوره که تو خودت را ببخشی...کودک درونت را ببینی و تحویلش بگیری...خودت را بغل کنی و دوست داشته باشی حتی اگر خودِ درونی ات ضعیف بوده ...با تمام ضعف هات خودت را بخوای 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

من تو این مسیر سعی میکنم که باشم

باید نگاهت به خودت عوض بشه

اگه دقت کنیم نگاه ما به خودمون نگاه پدر و مادر سرزنشگر و ایراد گیری هست که ما براش هیچ وقت کامل نیستیم

اما وقتی شروع کنی همین منی که شاید به نظرت ناقصه رو بپذیری و بهش عشق بدی 

ایراداتش رو مثل یه مادر مهربون ببینی و سرزنش نکنی

همین ها بعد یه مدت باعث میشه عشق به خودت و زندگی تو قلبت جوونه بزنه

واقعا تونستي تغيير كني

بله 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
خوب چيكارايي كردي

خیلی توضیحش مفصل هست...

تو تاپیک های اولم از سال ۹۷ نوشتم .

اسم تاپیکم تجربیات گرانقدر هست

تو زندگيتم تغييري ايجاد شد؟؟پيشرفت زندگي داشتي يا فقط خودت عوض شدين

خودم تغییر کردم 

خیلی چیزا عوض شد.

خیلی هاشم نشد و از کنارش رد شدم ...

حقیقتا خیلی خوب پیش رفتم