2733
2734

لطفا بگید ایا دلتنگ شوهر قبلی نمیشید مثلا دلتون بخادش؟ 

یا خاطرات خوش باهم بودنتون؟

چجوری تونتستید فراموشش کنید؟😥

من که نذاشتن به عشقم برسم و زوری دادنم به یکی دیگه از اون طلاق گرفتم اما تا حالا نتونستم جایگزین برا عشقم پیدا کنم و بتونم اونو فراموش کنم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

اول دل بکن بعد جدا شو.نه دلم تنگ نشد چون با خودم تموم کردم بعد جدا شدم.اگه یه ذره دلبستگی هست نباید جدا شد

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول دل بکن بعد جدا شو.نه دلم تنگ نشد چون با خودم تموم کردم بعد جدا شدم.اگه یه ذره دلبستگی هست نباید ...

شوهر اولیتو  اول ازدواجت خیلی دوست داشتی؟  اصن بگو ایا خواستگار سنتی ات بود یا خودتون همدیگرو میخواستید؟

2728
اگه طلاق گرفتی که حتما غیر قابل تحمل بوده پس دلتنگی واسه چیه،من که فامیلم بود حتی یک لحظه نخواستم نگ ...

خب یعنی تا این حد ازش متنفر بودی؟

ـاینو هم بگو ایا قبل ازدواج دوسش داشتی؟

ــاخه میدونی اخه عاشقش باشی درد داره اگه نباشی معلومه که راحته

شوهر اولیتو  اول ازدواجت خیلی دوست داشتی؟  اصن بگو ایا خواستگار سنتی ات بود یا خودتو ...

نه سنتی نبود آشنا شدیم تو چند ماه ازدواج کردیم.بله ۸ سال زندکی کردم و تو تمام این مدت همه ی خودمو تو اون زندگی گذاشتم.همه کار براش کردم.اعتیاد بسیار شدید داشت.تلاش یک طرفه تا یه جاییه و یه روزی تموم میشه.ازش متنفر نشدم فقط برام تموم شد. یه دوستی بهم گفت هروقت دل کندی جدا شو وگرنه بمون.بعد جدایی هم دل تنگ نشدم براش آرزوی بهبودی کردم 

2740
 خب یعنی تا این حد ازش متنفر بودی؟ ـاینو هم بگو ایا قبل ازدواج دوسش داشتی؟ ــاخه میدونی اخه ع ...

بحدی دروغگو پست بود که هیچ وقت از طلاقم پشیمون نشدم رفتیم زیر یه سقف شد یه ٱدم دیگه ،الان همسرم دنیامه هر شب خدارو بخاطر داشتنش شکر میکنم

خب یعنی تا این حد ازش متنفر بودی؟ ـاینو هم بگو ایا قبل ازدواج دوسش داشتی؟ ــاخه میدونی اخه ع ...

چرا جدا شدی عزیزم؟

نه سنتی نبود آشنا شدیم تو چند ماه ازدواج کردیم.بله ۸ سال زندکی کردم و تو تمام این مدت همه ی خودمو تو ...

چون عاشقش نبودی

عزیزم اگه عاشق بودی درد ات میگرفت  جدی میگم

نه بابا بره گمشه اشغال حتی اسمشم نمیخوام بشنوم بلایی نموند سرم بیاره ،الانم کاراش یادم میفته فقط میس ...

قبل ازدواج عاشقش بودی ؟ یعنی هیچ وقت دوسش نداشتی؟

بحدی دروغگو پست بود که هیچ وقت از طلاقم پشیمون نشدم رفتیم زیر یه سقف شد یه ٱدم دیگه ،الان همسرم دنیا ...

میشه بگی یعنی هیچ وقت دوسش نداشتی؟  اصلا چچور با همسر اولت اشنا شدی؟

2706