2737
2739

من الان مجردم ولی بهش که فکر میکنم حس میکنم کار سختی باشه. اصلا نمیتونم هضم کنم آدم چجوری میتونه وارد یه خانواده دیگه با فرهنگ متفاوت بشه و خودشو هماهنگ کنه با اونا.

البته از لحاظ ارتباطی آدم قوی و کاریزماتیکی هستم ولی فکرم درگیر این مسئله اس و حس میکنم سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هیچ تلاشی نکردم که مثل اینا بشم،چون ارزش های من با ارزش های این خانواده سازگار نبود ،اونقدر تغییر نکردم که مجبور شدن من رو بپذیرن،سخت بود 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

مردمو زنده شدم ولی بازم الان بعد یکسال عقد خانوادش گفتن هر حرفی تو خاستگاری زدیم دروغ بود گفتیم خونه؟؟؟ گفتیم عروسی؟؟؟؟ نه ما نگفتیم برید خودتون عروسی بگیرید خونه بگیرید

2740
نه سخت نیست ؛ اولا که باید هم کفو خودت رو پیدا کنید و خانواده ها در یک سطح باشن اینجوری دیگه قاطی شد ...

درسته ولی مثلا دو تا خانواده از دوتا قوم متفاوت میشن مثلا رسم و رسومات فرق میکنه. آدم چجوری میتونه خودشو وفق بده؟ حس میکنم خیلی حس غربت میکنه آدم اینجوری

😄😄 خب شما چی؟ وارد خانواده اونا شدین سخت نبود براتون؟ حتی با فکر کردن بهش حس غربت بهم دست میده

اگه بگم از دوتا شهر مختلفیم با کلی اختلاف فرهنگی چی میگی؟ما همه ادابی و رسمی اونا تو مهمونیاشون بالشت میزارن لم میدن😂

ولی چون همسرمو دوست دارم برام مهم نیست وقتی اونجام خودمو اذیت نمیکنم سختم نمیگیرم چون من و شوهرم سبک زندگیمون فرق داره

البته اوایلش سخته یکم‌ من حتی روزای اول از اینکه هیچ کس هم لهجه ی خودم نبود دلم میگرفت اما الان واقعا باهاشون راحت و صمیمی ام

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼
مردمو زنده شدم ولی بازم الان بعد یکسال عقد خانوادش گفتن هر حرفی تو خاستگاری زدیم دروغ بود گفتیم خونه ...

قبل عقد همه چی رو گل و بلبل نشون میدن‌. واقعا سخته راست و دروغ رو آدم تشخیص بده. 

انشاالله مشکلاتون حل بشه برید سر زندگیتون و خوشبخت باشید❤

درسته ولی مثلا دو تا خانواده از دوتا قوم متفاوت میشن مثلا رسم و رسومات فرق میکنه. آدم چجوری میتونه خ ...

بله فرق وجود داره اما باید تحملت بالا باشه. و انتخابت درست باشه. به سطح فرهنگ خانواده همسر هم دقت کنی. اگر خانواده فهمیده ای باشن کمتر مشکل پیش میاد. 

2706