2752
2734
عنوان

مامانم خیلی نازنازیه😑سر هر زامانش ۴۰ روز مامانبزرگم جمعش کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 45 پست
خیلی بده😭من از درد میترسم  همون سزارینو بکنن با بی خسی میشه تحمل کرد ولی طبیعییی تمام وجودت ا ...

بدن با بدن فرق میکنه من یکی میشناسم درد آنچنانی اصلا نداشت رسید بیمارستان بچش داشت بدنیا میومد بهش میگفتن نیازی به زور زدن نیست بچت خودش داره بدنیا میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من درحدی درد کشیدم تا بیست روز نا نداشتم صحبت کنم. با اینکه تا ده روز خونه مامانم بودم زود سرپا شدم ...

وای الهی میدونم چقد سختههه

فیلمشو دیدم فوق العاده وحشتناکه

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2731
😂😂باز خاله کوچیکم حامله شده چن ماه بعد مامانم ب دنیا میاد

چه خبرشونه 

یکی مامانت و خواهرهاشو متوقف کنه 

منم ۴۱ سالمه والا بچه اول رو ندارم 

دوستای هم سن و بزرگ‌تر از خودم هم یکی نهایت دو تا دارن 

مامانم چهارتا بچه آورده همش بهش میکم چی بود جوجه کشی باز کرده بودین چه خبرتون بود 

😂😂باز خاله کوچیکم حامله شده چن ماه بعد مامانم ب دنیا میاد

خانواده مامانت کاری بجز زاییدن ندارن

با روشهای جلو‌گیری اشناشون کن

بگو دو دقیقه نزایید ببینم تکلیفمون با اسرائیل چی میشه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
چه خبرشونه  یکی مامانت و خواهرهاشو متوقف کنه  منم ۴۱ سالمه والا بچه اول رو ندارم  ...

اینا توقف ناپذیرن خانوادگی دارن بحران کمبود جمعیتو حل میکنن😂

ولی خودمم چارتا میخام بچه خیلی خوبه اگ وضع مالیت اوکی باشه

خانواده مامانت کاری بجز زاییدن ندارن با روشهای جلو‌گیری اشناشون کن بگو دو دقیقه نزایید ببینم ...

دهنت😂😂

من ب مامان خودم میگفتم چرا حامله شدی میپرید بهم ک ب تو چ 

اینا توقف ناپذیرن خانوادگی دارن بحران کمبود جمعیتو حل میکنن😂 ولی خودمم چارتا میخام بچه خیلی خوب ...

والا ما وضع هامون خوبه اما ترجیح میدیم عمر و پولمون رو برای خودمون استفاده کنیم سفر خارجی میریم درس خوندیم مهارت یاد گرفتیم دنیا رو گشتیم 

چه خبره تو چهل سالگی چهار تا سزارین 

حالا بدن مامانت سالمه ؟داغون نشده با اینهمه بازداری و زایمان ؟

۲ دختر۲ پسر

چه عالی😍

منم هم سن مامانتم 3 تا دارم سر هیچکدومشون مزاحم مامانم نشدم سزارینی هم هستم فقط بچه ی اولم که هم سن شماس رو یه هفته رفتم خونه ی مامانم ولی مامانم خوش خواب بود😂نصف شب بچه گریه میکرد من با شکم پاره به زور بچه رو برمیداشتم شیرش میدادم😂

2706