2737
2734
عنوان

ای کاش حامی پشتیبان داشتم

57 بازدید | 7 پست

وقتی ازمون اسنخدامی شذکت کردم شوهرم خیلی باهام دعوا کرد که حق نداری بری سر کار   خیلی عذاب کشیدم تا  استخدام شدم   وقتی هم استخدام شدم اصلا نگقت مبارکه  یا تشویقم نکرد الان هر وقت گیر می افته پولاش تموم می شه میاد به من می گه  الان جاریمم ازمون استخدامی  شرکت کرده جاریم دختر خالشم هست انقدر تشویقش می کنه همش می گه نتیجش چی شد و این داستانا بهس می گم فرق من اون چیه جوابی نمیده .  حالا هم دکتری نفر 27 کشور شدم نمی کنه یه تبریکی بگه بهش می گم نظرت چیه کجا انتخاب رشاه کنم می گه به من ربطی نداره  یا بحث عوض می کنه ای کاش پشتیبانی داشتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی اقایون حسودیشون میشه خانمشون ازشون سرتر باشه 

غصه نخور همینطور موفق ادامه بده یه روز میرسه از اینکه حتی کنارش وایسادی هم افتخار کنه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

افرین  بر بانوی مصممم 

عزیزممم خیلییییی ها  بدنبال موفقیت  های ما نیستن 

گلمممم من در دوران ارشد  و موقع امتحانات  که می  شد شوهر  م می گفت میخواهم خونه را بفروشم 

باورت میشه من مدت زیادی توی این خونه  هستم اصلا وقتی  هم که زنگ زد مشتزی میخواد بیاید خونه را بببینه تعجب می کردم 

۶ ماه به مادرم خودم نگفتم 

اگر می گفتم با هام دعوا می کرد 

که تو که خودت شاغلی چرا رفتی دنبال ارشد 

گلمممم در تحصیلات تکمیلی چون دیدگاهت نسبت به ادم  ها تغییر می کنه 

با شون به مبارزه نیفت 

چون دنبال شکست و نا امیدی تو هستن 

2740