2733
2734
عنوان

آلپرازولام

60 بازدید | 12 پست

بچه ها کسی مصرف میکنه 

دختر خالم برا خوابش میخوره 

الان شب خورده میخاد کنارمون قهوه بخوره میگم خطرناکه میگن ن 

بخوره بده ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

بد نیست

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد نیست

مشکلی پیش نیاد براش ؟🥲🥲🥲

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2728
آره من میخورم 

عادتش نیستا‌

خطر نداره؟

نه نزارقهوه بخوره خطرناکه

چی میشه 

میگن نیست ک😭😭

2740
مشکلی پیش نیاد براش ؟🥲🥲🥲

نه نترس

خودم مصرف میکنم مشکلی ندارم

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 

من ساعت ۹خوردم ولی هنوز اثر نکرده ☹️

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠