2737
2734

عزیزان یه سوال داشتم خدمت تون ، من قاعدگی نامنظم دارم سه ماهه اقدام کردم به بارداری ، تقریباً از روی ترشحات فقط میتونم تخمک‌گذاری رو تشخیص بدم ، این ماه بالا فاصله بعد پاک شدنم ترشحات آبکی غیر چسبناک داشتم بعدش یکم شیری شد بعدش هم کمی ترشحات آبکی چسبناک داشتم  روز ۱۱ قاعدگی که فهمیدم دارم تخمک آزاد میکنم اقدام هم کردم ، روز ۱۵ رفتم سونوگرافی واژینال نوشته یک فولیکول با جدار دفرمه ۱۲ دیده شده و مایع آزاد مقداری توی لگن دیده میشه بنظرتون این جمله نشانه اینکه تخمکم آزاد شده ؟؟؟

بله

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

مرسی که جواب دادی عزیزم ، من قبل اینکه متخصص ازم سونو بگیره گفتم که ترشحات داشتم روز ۱۱ قاعدگی با خودم همش میگم کاش نمیگفتی شاید اشتباه کردی اونم به اشتباه انداختی

2731
مرسی که جواب دادی عزیزم ، من قبل اینکه متخصص ازم سونو بگیره گفتم که ترشحات داشتم روز ۱۱ قاعدگی با خو ...

نه باابااا خودش میفهمه 

از کیت تخمک گزاری استفاده کن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
نه باابااا خودش میفهمه  از کیت تخمک گزاری استفاده کن

از کیت تخمک گذاری مکث ۱۴ استفاده کردم هم صبح استفاده میکردم هم غروب ولی هیچ وقت دو تا خط هم رنگ نشون نداد حتی دو ماه استفاده کردم یه عالمه کیت خریدم و بی نتیجه بود بنظرت کدوم مارک معتبره؟

2738
خواهش گلی.نه توی اقدام یعنی تخمک اماده شده برای باروری.ان شا الله که نتیجع بگیری

مرسی عزیزدلم امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید ، معمولا چند شب یک بار نزدیکی میکنید از کیت استفاده میکنید ؟

مرسی عزیزدلم امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید ، معمولا چند شب یک بار نزدیکی میکنید از کیت استفاده میکنید ...

ممنون گلم.من که برای بچه دوم خیلی وقته اقدامم اما نشد.همه میگند که یک شب ذرمیان خوبه 

از کیت تخمک گذاری مکث ۱۴ استفاده کردم هم صبح استفاده میکردم هم غروب ولی هیچ وقت دو تا خط هم رنگ نشون ...

نمیدونم والا برندش رو 

ولی دوستم خرید براش نشون داد 

یه مارک دیگه بخر