2733
2739
عنوان

چرا سگ پامرانینم این کار رو میکنه

155 بازدید | 10 پست

سلام سگم رو یه هفته نمیشه خریدم پامرانینه واکسینه شده بیماری هم نداره ۳ ماهشه دستشویی میکنه بازم ببخشینا حالتون رو بهم میزنم شرمنده این دستشویی اش رو میخوره چیکار کنم هر سایتی رفتم هیچ جوابی نگرفتم؟

ببین دامپزشک ولی کاش این نژاد رو انتخاب نمیکردی خیلی عصبی و لجبازن برخلاف قیافه شون

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرزه خواری داره بخاطر کمبود مواد معدنی و گاهی گم خونیع ..بهش غذای مقوی بده ..مدفوعشو همون موقع جمع کن ..قرص پیکا بگیر از دامپزشک یا پت شاپ ..بخوره خوب میش

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
میگن باهوشن

خیلی لجن و عصبی ما که داریم کشته مارو 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2740

از نظر ما کار کثیفیه ولی کاملا کار طبیعیه چون هم برمیگرده به نژاد هم براش عادیه اگه از نظر خود دامپزشک تایید شدس و مشکل روانی نداره پس باید بهش یاد بدی کار بدیه اگه برات یخته براش ویتامین بگیر یا ببین از چی خوشش نمیاد همونو بکن تو غذاش که بخوره  اونوقت متفوع مزه ی بدی براش پیدا میکنه یا از اسپری غذایی زود بزن بهش ک بدمزس