2737
2734

اومدم تواتاق دارم گریه میکنم ابروهاش ومژهاش کم پشت شدن موهای سرش هم کف سرش کم پشت شدیه سکه توسرش بودخوب شددردم این همه میگن دیونه شدم ولی روزبه روزدارم این عذاب به چشمم میبینم برای شفاش صلوات بفرستین بخداداغونم نزدیک ۸ ماه شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس داره؟

جلوش خودتو ناراحت نشون نده گناه داره

انشالله پرپشت از قبل برمیگرده موهاش

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2731

من ابجیم وقتی بچه تر بود فک کنم دو یا سه سالگیش این ریزش مو سکه ای رو گرفت مامانم بردش دکتر خدارو شکر خوب شد تو هم نکران نباش خوب میشه

بزرگترین *درد و رنج*،،،درد و رنج تبدیل نشدن به کسی یه که توانایی شو داشتیم .....

با این اضطرابی که از شما دارم میبینم واقعا نمی‌دونم چی بگم ، ریزش موی سکه ای فقط و فقط از اعصاب هست و بچه ها خیلی باهوشن نیاز به آرامش دارن همه چیزو میفهمن ، تاپیک های شما رو میبینم ناامید میشم ، با اینکه چند بار بهتون گفتم دختر خودم دچار بود و درمانش فقط بی‌خیالی و شادی و بازی و نشاط هست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
قرچ یه نشونه ای بایدداشته باش این هیچ علامتی نیست جزاینک یه ابروش یکم‌پوسته پوسته شد

دکتر نشون ندادی؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
قرچ یه نشونه ای بایدداشته باش این هیچ علامتی نیست جزاینک یه ابروش یکم‌پوسته پوسته شد

پسوریازیس .در ماتیت سبوره ،قارچ این علائم پوسته پوسته رو دارن ،ولی ریزش سکه ای احتمالا از استرس اضطراب شدیده ،البته پسوریازیس و درماتیت هم استرس یکی از عواملشه

دختر زمستان ...kord

قارچ علامت خاصی نداره

باید ببری آزمایش قارچ بدی

اگر قارچ باشه یه مدت دارو بخوره شامپو بزنه خوب میشه

عزیزم اول باید تشخیص درست بذارن رو بیماریش

هر چه از دوست رسد نیکوست...
با این اضطرابی که از شما دارم میبینم واقعا نمی‌دونم چی بگم ، ریزش موی سکه ای فقط و فقط از اعصاب هست ...

ا چراداره همه جاش میریزه کم پشت میشه الان موشوشونه زدم خواب بودنزدیک ۶تااومدتوشونه ده تاریخت توبالشت یکماه اینجوری شدریزشش خیلی استرس دارم 

اره عصبی دیگ ناامیدم خیلی

محیط خونه رو اروم نگه دار

ببین از چی بهم میریزه ازش دور نگهش دار

تا ارامش نداشته باشه درست نمیشه

2706