2737
2734
عنوان

بنظرتون به حرف دکترم گوش کنم؟؟؟؟؟

177 بازدید | 25 پست

بچه ها من ۷ ماهه اقدامم 

چون کیست داشتم تو این ۷ ماه دوماهش رو قرص ضد بارداری دکتر داد خوردم.

خودمم ۲۸ سالمه

دکترم منو معرفی کرد به یه دکتر دیگه فلوشیپ نازایی بود

من چکاب کامل قبلا داده بودم و پاپ اسمیر  و ازمایش اسپرم همسرم همش سالم بود

اونارو هم نشون دکتر دادم

برام عکس رنگی نوشت و آزمایش هورمونی و مجدد آزمایش اسپرم برای همسرم.

بچه ها بنظرتون برم برای عکس رنگی یا صبر کنم فعلا طبیعی اقدام کنم؟؟؟؟

حس میکنم دکتر انقدر نازا دیده منی که تازه اقدام کردمم به چشم نازا دید.

از طرفیم استرس افتاده به جونم شاید لوله های رحمم بسته باشه برم عکس رنگی خوب بشم.

بچه ها بنظرتون چی کنم؟؟؟؟

چی درسته

خیلی دودلم

عزیزم عکس رنگی مهمه واقعا 

یکی از کاربر های اینجا میگفت دو ماه بعد از عکس رنگی باردار شده بود 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان با بیهوشی و بی حسی هم انجام میدن نگران نباش 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
2740
عزیزم به دکتر گوش کن اینجوری استرس میکشی طبیعی هم باردار نمیشی

چون استرس دارم طبیعی باردار نمیشم

شوهرم که میگه منو چاقو بزنی ازمایش اسپرم دیگه نمیرم

بخدا موندم دیگه چی کنم 

دکتر من یه حرف جالبی بهم زد 

گفت وقتی اکثره جمعیت جهان ناخواستست کسی نهاااایت ۳،۴ ماهه بچه دارنشه بلاخره یه مشکلی داره…

حالاشما که میدونی کیست داری

من کیست داشتم نمیدونستم

به نظره من برو بده از فکروخیال درمیای

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
2706