2737
2739

وشده ازشمابگذرن بیشتراوقات ولی بردخانواده کم نزارن

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من در جریان نیستم زیاد ولی خب ناراحت نمیشم اگه خرج کنه بلاخره خانوادش هستن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چشااشو درمیارم هزارتومن بده بهشون وعلنا هم گفتم راضی نیستم وحرومه

منم میخوام بگم مستقیم بهشون.آخه شوهرم رسمالقمه روازدهن من درمیاره میزاره دهن جاری وبرادرشوهروبچه هاش

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چشااشو درمیارم هزارتومن بده بهشون وعلنا هم گفتم راضی نیستم وحرومه

اون اعتراص نمیکنه 

من ک چن باراعتراص کردم میگه بتوهیچ ربطی نداره مال خودمه دوس دارم گوه خوریش بتونیومده اصا یه وضعه

اره پ نمیگذره جونشم میده براشون و نمیخوانش فقط ظاهری احمق..

عین شوهرانترمن برادامادشونم ساختمون گذاشته زیرپاشون ولی برامن اصلاااااا نداره باودت میشه هنوزخودمون لوازم آشپزخونه پذیرایی فرش برااتاق نداریم چن روز پیش ب مامانش گف ساختمون بفروشم براتون کولرگازی میگیرم ولی من گفتم دماغ منم عمل کن گف نه دعوامون شد گف میگیرم هیچ کاریم برا تونمیکنم😒😔😔😔

ما یه شهر دوریم وقتی بریم یک هفته میمونیم خرجمون خودمون میدیم وانکه به عنوان سوغاتی هم درحد یک تا پانصد خوردنی جونب میبریم گاهی هم پیش میاد اضافه تر من اعتراض نکردم تاحالا چون شوهرم زیاده روی نمیکنه وحوقوق دست من ومیگه هرچی خودت دوست داری واسه هردوطرف بگیر واینم بی تاثیر نیست خودش میدونه هرچی هم ببر بازم مادرش توقع اش کم نمیشه وهیچ حسابشون میکنه

شوهر من خانوادش بگن بمیر میمیره براشون اما اونا براش هیچ کاری حاظر نیستن بکنن پارسال قرار بود یه وام بگیریم  خاله همسرمو راضی کردیم بیاد ضامن بشه ماشین بگیریم خواهر شوهرم وپدرشوهر بهش گفته بودن ضامن نشو ونشد بعد ما ماشین خریدیم 24ساعت اژانسشون شده شوهرم خره حالیش نمیشه

2706