2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گریه ام گرفت  خودمم حال تو رو دارم دارم میمیرم

خدا خیلی بی رحم شده خواهشش کردم نداد شب قدر قسمش دادم نداد اخه دلش میاد مگه نمیگن اه یتیم میگیره مگه نمیگن یتیم باشی از امام حسین حاجتت میگیری کو پس

یه ماهه کاتیم

زدن صفحه چت و پاک کردم و از مخاطبای تلگرامم پاکش کردم اونم در جبران کارم زد بلاکم کرد دو هفتس از بلاک در اورده ولی هیچ زری نزده

ب نظرتون امیدی هست؟😂

هنوزی عکس از خودش ک با برنامه فوتولب براش درست کرده بودم رو پروفایلش پ با من قهره چرا پروفایلشو برنمیداره؟

🥲🥲🥲

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
خدا خیلی بی رحم شده خواهشش کردم نداد شب قدر قسمش دادم نداد اخه دلش میاد مگه نمیگن اه یتیم میگیره مگه ...

عزیز دلم😔😔😔

وقتی دلت تنگه قسمت و صلاح و اینا کار ساز نیست 

خدا به دلمون آرامش بده 

2738
یه ماهه کاتیم زدن صفحه چت و پاک کردم و از مخاطبای تلگرامم پاکش کردم اونم در جبران کارم زد بلاکم کرد ...

اگه از بلاک درآورده پیام میده 

پروفایل دلتنگی اینا بذار تا بدونه دلت تنگه

ما قهریم دو روزه 

گفت بیست روزم قهر باشی نمیام منت کشی😢

عزیز دلم😔😔😔 وقتی دلت تنگه قسمت و صلاح و اینا کار ساز نیست  خدا به دلمون آرامش بده

میخامش برام دعا کن بیاد کشی به اندازه من حالش بد نشده سه ما هست ها گنا دارم منم بنده اشم

اگه از بلاک درآورده پیام میده  پروفایل دلتنگی اینا بذار تا بدونه دلت تنگه ما قهریم دو روزه&nb ...

الکی گفته منم هر بار قهر میکردیم با اینکع تقصیر من نبود من میرفتم منت کشی اشتی کنیم

این دفعه ولش کردم ببینم چ میکنه

که فقط زحمت کشید از بلاک دراوزد لابد خواسته دون بپاشه من باز پیام بدم😒بمیرمم پیام نمیدم

توام پیام نده خودش میا یکم خودتو سرگرم کن یه سریال صد قسمتی دانلود کن از اول تا اخر ببین😁

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
2706