2733
2734
عنوان

واسه کنکور اردیبهشت...

182 بازدید | 13 پست

من تقریبا تموم کردم 

بجز زیست 

اما خب جمع بندی کامل نشده یسری قسمتا مونده مثلا تستهای آزمون های آزمایشی رو میزنم 

منظورم این هست این یک هفته رو تورق سریع داشته باشم بااینکه این آزمون آزمایشی و مطالب جدید بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم  بد نوشتم  تاپیکم سوالیه اینکه تورق سریع داشته باشم یا روال آزمون زدن اینا ...

اگه آماده ای و رو کنکور اردیبهشتم سرمایه گذاری کردی تورق سریع بکن چون خوندن مطالب جدید برا هفته بعد تاثیر آنچنانی نداره

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
ممنون عزیزم  بد نوشتم  تاپیکم سوالیه اینکه تورق سریع داشته باشم یا روال آزمون زدن اینا ...

نزدیک کنکور مطلب جدید نباید خئنده شه همون مطالبی و که خوندی تورق سریع داشته باش در کنارش تونستی ازمونم کار کن چون اونم یکجورایی مروره دیگه

2740
نزدیک کنکور مطلب جدید نباید خئنده شه همون مطالبی و که خوندی تورق سریع داشته باش در کنارش تونستی ازمو ...

کلا کم کاری زیاد داشتم و کنکور اردیبهشت از اول میگفتم نمی‌رسم 

الان موندم چیکارکنم روال قبل ادامه بدم یا تورق

بعد اینکه من الان تاپیکای قبلتونو دیدم چون از خیلی وقته فارغ التحصیل شدین ترمیم معدل هم باید توی برن ...

آره آره ترمیم دارم 

اصلا خیلی کارام مونده 

دینی دارم میخونم که صفرم تازه سه درس خوندم  ادبیات با کلاس پیش رفتم چند جلسه اش مونده ندیدم عربی خوندم زبان صفرم 

شیمی و فیزیک و ریاضی هرروز از نهایی های سال قبل کنار تست تمرین میکنم 

زیستم که درحال خوندن هستم 

آره آره ترمیم دارم  اصلا خیلی کارام مونده  دینی دارم میخونم که صفرم تازه سه درس خوندم&nb ...

برای نمونه سوال اگه تونستین کتابای ماجراهای من و درسام یا فرمول بیست رو هم تهیه کنین که سوالای تالیفی داره خوبه چون از 1402 به قبل نهایی ها اسون بودن ولی اگه خرداد1402 و دی و شهریور و نگاه کنین سوالا یکم متفاوت شدن 

نمیگم حل اون نمونه سوالای قبل بده ولی اگه بتونین جدا از اونا سوالای ریز تری کار کنین بهتره

برای دینی  چون من پارسال فارغ التحصیل شدم قبلش خیلی خونده بودمش هنوز بیشتر مطالب توی ذهنمه ولی  از توی سایت الا هم برای هر درس 3 تا فیلم نیم ساعته داره من فیلم و یک دور میبینم بعد همون صفحات و میخونم اینجوری خوندنش برای من خیلی راحت تر بوده 

و اینکه من خیلی شنیدم که میگن مثلا هر دو درس دینی که خوندین قبل از اینکه خواستین درس سوم و شروع کنین اون دوتا درس و دوباره مرور کنین 

چون دینی مطالب و زیاد و شبیه هم داره مرور زیاد خیلی کمک کنندست

حالا امیدوارم هم من هم شما امسال به اون چیزی که میخوایم بریم