2733
2734

من علائمم زیاده خودمم خیلی حس میکنم باردارم شما تز علائماتون بگین 

و اینکه بی بی چک زدین؟

من میخام اقدام کنم پیشنهادی داری؟نصیحنی

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیخیااال باش میشه بهش فکر نکن 

تعزیه چی

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2738

من من🥲

روز ۱۲ و ۱۳ سیکلم دوتا لکه دیدم و درد شدید سینه و تکرر ادرار  داشتم که گفتم الانه ک پریود بشم و از اون موقع همش ترشحات تخمکگذاری دارم تا امروز که ۲۴سیکلمه

گاهی درد پری دارم الانم سوزش تخمدان و حس چنگ زدن تو رحم 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..

ماهای قبل سینه هام حساس بودن این ماه نه من برعکسم شاید حامله باشم😁

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

۱) همیشه از ۴روز مانده به موعد لکه بینی داشتم و بعدش پریود میشدم . اما اینبار ۲روز به موعدم مونده اما نه تنها لکه بینی ندارم بلکه  خشکم فقط هر از کاهی یه ذره ترشح لوسیونی دارم .

۲)همیشه از ۱۰روز مانده به موعدم سبنه درد داشتم .ولی اینبار ۲هفتع هس سینه هام حساس و دردناکه و یکمم بزرگ شده .

۳) درد تخمدان چپ دارم .یه هفته مونده به موعدم دردش شدید بود الان یکم بهترم 

۴) کمر درد دارم 

۵) شبا داغم و گر گرفتگی دارم یهو داغ میشک  ولی روزا دستام یخه و سردم میشه .

۶) یبوست و نفخ شدید هم دارم 

۷) همیشع قبل موعد صورتم جوش میزد ولی اینبار هسچ جوشی نیس 

۸) سفیدی چشمامم زرد و تیره شده  

۹)میل شدید به دوغ و آش دوغ و سردیجات دارم 

۱۰) بزاق دهنمم زیاد شده اما حالت تهوع ندارم 

۱۱)هر از گاهی هم بعد خوردن غذا سوزش معده دارم 

۲روز به موعدم مونده بی بی چک زذم منفیه 

کسی بوذه اینطوری بوذه باشه و باردار باشه؟

من من🥲 روز ۱۲ و ۱۳ سیکلم دوتا لکه دیدم و درد شدید سینه و تکرر ادرار  داشتم که گفتم الانه ک پر ...

دوره هات چند روزس؟ من ۳۱روزه ام ۲یا ۳ اردیبهشت موعدمه همیشه ۴روز قبل از موعدم لکه بینی داشتم اینبار اصلا ندارم 

2706