2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام توکل آرامش آرامش ـ عادی برو بیا سونوهارو داروهارو ب موقع مصرف کن تا انتقال استرس نباید داشته باشی اصلا بهش فکر نکن یسپار بخدا . بعدم اومدی خونه بعد انتقال استراحت کن حرف اینایی هم ک میگن استراحت نکن گوش نده  ـ بعد انتقال باسلوق بخور روزی یکی دوتا ـ بیان برات غذا بپزن ـ دسشویی فرنگی پله نرو همین سایت ب ی خانوم کارایی ک کردم گفتم الان بچش دوماهس

2731

بزار تجربه خودمو از ای وی اف بهت بگم

من دفعه دوم مثبت شد

چند ماه قبل انتقال دومم برای اینکه خودم سرد مزاج شده بود سیاه دونه و عسل صبح ناشتا میخوردم که میگن خیلی برای بارداری هم خوبه

و جنین م رو به خواست خودم بلاست کردم و انتقال دادم برعکس دفعه اول هم که دکترم گفت استراحت تاثیری نداره و زندگی عادی تو بکن من دفعه دوم از لحاظ روحی دلم استراحت مطلق میخواست و عین ۱۴ روز رو خوردم و خوابیدم دست به سیاه و سفیدم نزدم پله هم اصلا نرفتم خونه خودم طبقه سوم بود بدون اسانسور کلا رفتم خونه مامانم موندم توالتم فرنگی استفاده میکردم البته همه ی اینا بعد از خواست خدا بود و کلی ختم و نذر و صلوات

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼
2740
بزار تجربه خودمو از ای وی اف بهت بگم من دفعه دوم مثبت شد چند ماه قبل انتقال دومم برای اینکه خودم س ...

میشه بگی مشکلت چیه من تنبلی تخمدان شدید دارم و بدون دارو پری نمیشم همسرمم تحرکش کمه

میشه بگی مشکلت چیه من تنبلی تخمدان شدید دارم و بدون دارو پری نمیشم همسرمم تحرکش کمه

عزیزم منم مثل خودت بدون دارو پریود نمیشدم تیروییدمم کم کار بود ولی همسرم مشکلی نداشت کم تحرکی همسرت توی ای وی اف حل میشه نگران اون نباش

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼
عزیزم منم مثل خودت بدون دارو پریود نمیشدم تیروییدمم کم کار بود ولی همسرم مشکلی نداشت کم تحرکی همسرت ...

این ماه ای یو ای کردم فقط یدونه فولی ۱۹ داشتم بقیش کوچیک بود میترسم باز زیاد به داروها جواب نده زیاد فولی نداشته باشم

2706