2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یکی از بهتریناس.اگ جوش هم میزنین لاکتوزینک استفاده کنین کنارش پوستتون شفاف میشه

ببخشید این لاکتو زینک فقط روی جوش زده بشه؟؟قیمتش چند هست؟منم جوش میزنم خسته شدم چیا که نگرفتم دیگه 

وای وای منم اصلااااا اعتماد به نفس ندارم دلم میخواد بعضی وقتا خودم بکوبم تو دیوار از بس که مقایسه می ...

خب عزیزم مقایسه مخرب ترین کاره یعنی میزنه اعتمادبنفسوعزت نفسو همه چیو داغون میکنه ها سعی کن بزاری کنار.الان که دیگه اینستا اومده هممون خودمونو مدام مقایسه میکنیم باهزار جور عکسای فیلترشده و چهره های عملی فیک امااشتباهه یکم که دقت کنیم میبینیم اکثریت این عکسا واقعی نیستن و چه بسا که طرف اونقددددررر خودشو تو زحمت و هزینه انداخته که تازززه اون شده😐درنتیجه هرکسی خودشو باید با دیروزش مقایسه کنه نه با کسی دیگه چون زندگی ها متفاوته

2740
خب عزیزم مقایسه مخرب ترین کاره یعنی میزنه اعتمادبنفسوعزت نفسو همه چیو داغون میکنه ها سعی کن بزاری کن ...

من حتی میرم تو آیینه خودمو مقایسه میکنم 😶

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
خب عزیزم مقایسه مخرب ترین کاره یعنی میزنه اعتمادبنفسوعزت نفسو همه چیو داغون میکنه ها سعی کن بزاری کن ...

میدونین انگار من و مغزم دوتا ادم جدا هستیم چجوری اینا رو بهش بفهمونم؟

ببخشید این لاکتو زینک فقط روی جوش زده بشه؟؟قیمتش چند هست؟منم جوش میزنم خسته شدم چیا که نگرفتم دیگه&n ...

ژل نیس.یه کپسولِ.قیمتاش تو بعضی سایت ها ۲۱۵ تومانه ولی تا ۴۰۰تومنم هست.داروخونه ها هم دارن.من خودم دو  دوره استفاده کردم دیگ جوش زیر پوستی و چرکی نزدم پوستمم خیلی خوب شد.

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂
2706