2737
2734
عنوان

بیایین بگین کدوم از اینا سرترن

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 282 پست
نه بابا 😐 بچه ها میشناسن منو  چطور؟

اهان خوبه پس هیچی همینجوری 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان خوبه پس هیچی همینجوری 

چطور همینجوری؟

کاربری مو ندیدی😐

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
نپرس

سمندر آخرش تو منو دیوونه میکنی حرف بزن برادر من نترس شناسایی نمیشی😂  🔪

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2728
چطور همینجوری؟ کاربری مو ندیدی😐

اره عزیزم چون باهاش راحت حرف زدی فکر کردم مردی 

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
اره عزیزم چون باهاش راحت حرف زدی فکر کردم مردی 

مگه هرکی حرف بزنه با مردای سایت مرده😂😐

ن بابا بچه ها میشناسن منو🤭

تو نیت کردی که منو.......... 😐😐

زشته😂🫣

خب جواب نمیدی   🔪

هنوزم فکرم درگیره اون دخترس ها

2738
مگه هرکی حرف بزنه با مردای سایت مرده😂😐 ن بابا بچه ها میشناسن منو🤭

ن خب من همچین فکری کردم 

چی زشته😐 چطوری پیدا کردی منو😥😥🤦🏻‍♂️

همونی ک گفتی بعدش😂🔪

پیدا کردم دیگه😂🤭

خب چرا ؟ گفتی نپرس 

حرف بزن دیگه  🔪

نمیگم 😶ولم کن😩😕😥

ولت نمیکنم   🔪

تو چرا اینطوری😒

دختره رو بگو حداقل از دیشب تو فکرشما دیشب بود پری شب بود

2706