2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته ولی ن ب این معنی بخاد ادم بیشتر از توان خرید کنه گاهی مراعات خوبه...ولی زن کم خرج بی ارزش میشه ب مرور بی احترام میشه حرفشم حرف حساب نمیشه ..راحت بگم ادم گاهی باید بریز بپاش کنه مرد باید عادت کنه برازنش هزینه کنه..شوهر دوست من خسیس ازروز اول دویتم ساخت حالا اگ نیاز داشته باشه بچیزی شوهره سختش میاد هزینه کنه انگار عادت کزده این زن بدون خرج باشه

2731
میخواد بهت محبت کنه حس حامی بهت بده من قبول میکردم بستگی به طرفت داره اگ دیدی بعدش ازت درخواست بدی د ...

ن ن درخاست بد اصلااا،، همجین ادمی نیس

فقط میکم پیش خودش نگع پول نداره و فلان و اینا،، خحالت میکشم

🦋🌱

بخدا بزارید بگن دخترا پولکین 

نمیدونیدددددد من آنقدر اسکل بودم حتی نمیزاشتم آدامس بخره و خودم میخریدم همه چیو حتی کافه رو میگفتم من حساب کنم ولی آخرش هم میرن دنبال اونایی که تا ازشون لباس تنشون هن نگیرن ولشون نمیکنن نگید سربازه سرکار نمیره یا خرج خانوادشون میده درکش کنم من گفتم دانشجوعه درک کردم الان وضعم رو ببینید اصلا قدر ندونست

آیدا هستم  
2740

یعنی نباید از غذا ٫ سلامت و بهداشت و تفریح و پیشرفت خودت به خاطر مرد زندگی ت بزنی و اینجوری خودت رو بی ارزش کنی ...آنهم وقتی ببینه خودت برای خودت ارزش قایل نیستی برات خرج نمی کنه

خیلیییییییی درسته 

تو اطرافیان خانمای پرتوقع هم خونه دارن هم طلاهاشون سنگین تره هم خونه ماشیناشون بهتره تازه براشون ماشینم میگیرن😂

ولی کسایی که قانعن بخاطر شوهرشون از خواسته هاشون میگذرن شوهرشونو تنبل بار میارن 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
اگه بهش اعتماد داری میدونی که تا آخرش باهات میمونه زشت نیست ولی بهش بگو فلان چیز و پسندیدم برام سفار ...

اره دارم اعتماد و ازش مطمئنم خداروشکر

خحالت میکشم خب، میترسم بگه پول نداره و فلان درحالی ک همچین ادمی نیس، حساسم😄

🦋🌱
چطور

نمیدونی از چه چیزایی گذشتم چقدر خودمو خواسته هامو نادیده گرفتم که طرف مقابلم اذیت نشه و زن بسازی بشم 

که آخرش بهم گفتن وظیفته حتی اگه یه چیزی که نیازِ واجبم هم بود میخواستم بهم میگفتن پرتوقعی 

اون زندگی با مشکلات زیادی که داشت به طلاق کشید سالها بعد با یکی آشنا شدم خیلی بیشتر خودمو وقف کردم جوری که همش بهم میگفت تو یه مردی چند روز پیش دستش رو شد و چه روزایی رو دارم میگذرونم

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
ن ن درخاست بد اصلااا،، همجین ادمی نیس فقط میکم پیش خودش نگع پول نداره و فلان و اینا،، خحالت میکش ...

خجالت نکش این ادمو اگه برای اینده میخوای بذار با خرجات اشنا بشه بذار از الان عادت کنه وقتی نیتش جدی باشه از همین اشنایی باید خودشو ثابت کنه اتفاقا اینطوری متوجه میشی تو مسائل مربوط به خرید و هزینهاش چطور برخوردمیکنه

به نظرم به خاطر اینه که زن پرتوقع مردو زرنگ بار میاره باعث میشه مرد خیلی تلاش کنه و تنبل بار نیاد بعدم مردا یکم بی جنبه ن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
خجالت نکش این ادمو اگه برای اینده میخوای بذار با خرجات اشنا بشه بذار از الان عادت کنه وقتی نیتش  ...

برا اینده میخام خب،، ولی خحالت میکشم،،، مثلا اوندفعه گف ی تومن میدم برا فلان جیز ک بری،، گفتم باش،، چندروز بعد کفتم ن نمیخاد بدی شوخی کردم نمیخام

🦋🌱
2706