2737
2739

بلهههههههه دخترم عمم بعد ازدواج نمیدونم چیشد خوشگل شددودد 

البته عمل اینا نداره

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری بدون عمل ؟ یعنی هیچچچ کاری نکرد ؟ اجزای صورتش همونه؟

اره همونه 

یکم توپر شد فقط یکمااا

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740
نمی‌دونم خدا آفریده دیگه  😂😂البته من از نظر خودم خوشگلم از نظر بقیه رو نمی‌دونم

خخخ من برعکس از نظر اطرافیانم خوشگلم از نظر خودم معمولی 

گفتم قبلاً معمولی و خوب بوده باشه الان خوشگل جیگر 

چطوری همون آدمه اما خوشگل شده  ابروهاش تغییر نکردن  مطمئنی ژل طبیعی نزده

ابروهاش وقتی مجرد بود تمیز میکرد نه ژل نزده لاغر بوو خیلی

توپر شده چشاش تینا درشت تر شده