2737
2734
عنوان

بیاااا شکرگذاری امشبتو بنویس ❤️

62 بازدید | 16 پست

واسه اتفاقی ک دوس داری بیوفته یا افتادع شکرگذاری کن

خداجونم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت واسه حال خوبم

شکرت واسه فردا ک همه چی خوب پیش میره

خدایاا شکرت هستی کنارمی

شکزت دستایی ک سمتت درازکردیم پر برگردوندی قربونت برم ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

شکرت شکرت شکرت

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا شکرت برای همه چیز🤗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728

خدایا شکرت بابت اینکه حداقل دیدمش با اینکه حالم خرابه

خدایا شکرت خانواده خوبی دارم با اینکه محدودم

خدایا شکرت چشم دارم ولی درس نمیبینه 

خدایا شکرت که امام رضا ابلفضل ایقد دوس دارم ولی‌حاجتم نمیده

خدایا شکرت باهات حرف زدم بازم مشکلم حل نکردی دمت گرم قوربونت بشم امشبم از اون شباست با گریه سر بشه دیکه خداکریمه 

2740

خدایا شکرت ب خاطر اینکه انقد خنگممم

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

خدایا شکرت که صدامو شنیدی 

خدایا شکرت که حواست بهمون هست 

خدایا شکرت که تن سالم دارم و عزیزام پیشمن

خدایا شکرت تو اوج نا امیدی و تو جایی که انتظارشو نداشتم سوپرایزم کردی و بعد نزدیک دو سال تلاش مامان شدم😍🥲😂

خدایا شکرت که تو خدای منی 😍🥲❤

عاشقتممممم😘😘

معبودم ! شکرگزارم

برای لحظه لحظه ی با تو 

برای همدلی و همراهیت،

برای تغییر و تبدیلهایت، 

برای نیاز روزانه هر روز ... 

برای حمایت و هدایتم،

برای گشایش درهای رحمت و نیکویی،

برای شادی و سلامتی ام،

برای زندگانی ام ،

برای دیدگانم،

برای اینکه قوت قلب 

و تنها امید من هستی. 

برای اینکه زندگی ام را برکت داده ای.

خدایا شکرت🙏🙏🙏

عْطَيْتُكَ ما تُريدُ:بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️               اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1826246

خدایا شکرت که انقد ساده و صادقم و شوخ که هرچی از دهنم در میاد میگم 😐

امشب پیام فرستادم برا بابام: هر زنی که شوهرش ازش راضی باشه میره بهشت😂

بعد الان به خودم میگم اسکل این چی بود فرستادی🤕!! 

بنظرتون حالم خوبه؟؟ 

برا عاقبت بخیریم دعا کنید رد دادم به معنای واقعی😑

ملک پاییز جان من یه گروهی عضوم میخواستم لینکش و بدم سایت میگه مجوز گذاشتن لینک نداری  خب چرا ن ...

سلام عزیزم نمیدونم..من عضو‌گروه نمیشم

2706