2752
2734
عنوان

فردا ناهار چی میپزید؟🫥

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 33 پست
شام امشبمون نهار فردا هم هست 🥴

مال منم وضعیت همیشه همینه😑

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
مبارکه 😍👌

ممنون عزیزم

امروز تولدش بود هیچی بهش نگفتم یکمی صبح گرفته بود

ولی فردا قراره سورپرایز بشه

فقط به مادرشوهر و برادر شوهر گفتم فردا صبح یه کاری کنین از خونه بره بیرون من کیکمو درست کنم 😩

به این فکر میکنم استرس میگیرم 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم امروز تولدش بود هیچی بهش نگفتم یکمی صبح گرفته بود ولی فردا قراره سورپرایز بشه فقط به ...

تا باشه این استرسا خوش باشید کاش کیکو می‌دادی بیرون من بجات استرس گرفتم

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
تا باشه این استرسا خوش باشید کاش کیکو می‌دادی بیرون من بجات استرس گرفتم

پول ندارم از بیرون بگیرم

موادش رو دارم خودم درست میکنم

فقط فردا از ساعتای ۶ تا ۱۰ نهایتا وقت دارم

با احتساب این که بچمم کوچیکه و از صدای همزن بیدار میشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀