2752
2734
چی کاری کردی مگه

ژنتیکه پوست صورت و دستم سفید بدنم سبزس خیلی زشته دورنگی

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من برعکسم

برعکس خوبه ک

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭
من پام سفید دستم سفید شکمم سبزه سینم سفید گردن تو صورت سبزه 

اره منم شکم و پشت بدن سبزس باز صورت و پاها تا کشاله رون سفید گردنم سبزه

2731
شاید من اینطوری بشم که از خودم خوشم بیاد شاید تو باشی که از خودت خوشت بیاد ولی وقتی همه بهت فشار بیا ...

درسته متاسفانه آدمای سمی همه جا هستن و کارشون اینه که آرامشو از آدم بگیرن

چرا چرت و پرت میگی  به همه توهین میشه  کمی اعتماد به نفس

عزیزم حرفایی که به من میگن رو دارم اینجا میزنم سو تفاهم شد

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
حالا وسط این حرفاتون منم یه چیزی بگم.  چیزی که مد شده و باکلاسه پوست برنزه ست نه سبزه.  ...

چرا عزیزم ایرانیا میگن سبزه بری سرچ کنی دقیقا همونه 

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
من بابام سفیده  مامانم سبزه میگه از همون اول زن سبزه دوست داشتم

منم اینطوریم رنگ پوستم به مامانم رفته

یه پسر میشناسم عاشق رنگ پوست تیره س  عاشقشهه😁  حیق که پوست خودم تیره نیس😂

بیشتر پسرا که پوست سفید دوست دارن خیلی کم پیش میاد پسرا از پوست تیره خوششون بیاد حتی من دیدم پسره برای تحقیر کردن گفته فلانی چقد سیاه زشته

هروقت کسی بهتون گفت سیاه یه پوزخند بزنین بگین آدم دلش سیاه نباشه 

ارع خوب گفتی از این به بعد استفاده میکنم اگه یادم بود

حالا چرا يه سريا براي روحيه دادن به سبزه ها سفيدارو ميكوبونن😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همنطور که سفیدا به سبزه ها میگن زشت