2737
2734

پسر من ۱۲ ساله هست  و اوتیسم خفیف،۳ سال مدرسه عادی رفت که نتونست ،۳ سال هم هست که مدرسه اوتیسم‌میره 

ولی چون سر من مرزی حساب میشه ،مدرسه استثنایی اذیت هست حالا دنبال دنبال مدرسه شناختی هستم منطقه های۱ -۲ -۳  ممنون 

فكر ميكنم ك ثبت نام نكنند.

مدرسه شناختي سيستم اموزشيش به جاي مونته سوري شناختي هست..يك شيوه تدريس دارند..امكان اينكه بچه درش افت هم كنه هست..

مهرهشتم/احسان/نيكان/سراج/ميزان/مفيد

و…

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
فكر ميكنم ك ثبت نام نكنند. مدرسه شناختي سيستم اموزشيش به جاي مونته سوري شناختي هست..يك شيوه تدريس د ...

ممنون عزیزم

کدوم یکی آز نظر آموزش درسی کمتر سخت میگیرن؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم کدوم یکی آز نظر آموزش درسی کمتر سخت میگیرن؟؟

كلا شناختي، چيزي به اسم سخت گيري درسي نداره..چون اموزش روتين محوريتشون نيست..ولي همونم باز يك شيوه هست ك هر بچه اي نميتونه باهاش كنار بياد.

موضوع اصلي اينه اين مدارس ك اسم بردم پيش ثبت نام هاشون دي و بهمن بوده..الان زمان ازمون و گزينششون هست..و چون متقاضي زياد دارن ديگه اين زمان خيلي بعيده كسي  رو به ليست اضافه كنن.تازه بين اينا باز دوبار ازمون و مصاحبه و..دارن  و معمولا هم ميان پايه قبول نميكنن..ولي خب بازم تماس بگيريد

شرايط بچه رو توضيخ بدين..سرچ هم كنيد ليست مدارس شناختي مياد.اينايي ك من اسم بردم مدارس مطرح هستن، غير مطرح ها شايد اين تشريفات رو نداشتع باشن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731