2733
2739
عنوان

خواهرم بچه دار نمیشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 52 پست
الان میفرستم پیگیرباش

روی من ریپ بزن لطفا

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره فامیل ما هم واسه خودش زر زر میکنه. منم تمرکزم رو گذاشتم رو بهبود روحی و جسمی خودم. سر کار میرم، ...

یکی از فامیلامون اومده بود برای عید خونه دختر خالم چقد تیکه بارش کرد همش بهش میگفت چرا بچه نمیاری فلانی ساله دیگه چهارمیش رو میاره میدونی گناه میکنی شوهرت بچه میخواد نمیاری براش میخوای من به جات یکی دیگه هم بیارم البته به خیال خودش داشت نصیحت میکرد ولی نمیدونست چقدر داره دل دختر خالم رو میشکونه و اون 2 ساله داره تلاش میکنه واقعا خیلی عادت بدیه توی خانواده های ایرانی که زوج ها رو بازخواست میکنن 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
آره فامیل ما هم واسه خودش زر زر میکنه. منم تمرکزم رو گذاشتم رو بهبود روحی و جسمی خودم. سر کار میرم، ...

😔😔خدا بهت صبر بده  خواهر منم خیلی حرف شنیده تا الان خیلی دلش شکسته درکت میکنم  امیدوارم خیلی زود بیایی و خبر مامان شدنت بدی ♥️♥️

@mohadese_ghalenoye محدثه قلعه نویی ماما هست .داروهاشم میگه تضمینی میدم ،

کجاست آیدیش؟!

تلگرام

روبیکا

سروش

ایتا؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738
سیاه دونه با خرما یا سیاه دونه عسل همسرش صبح ها ناشتا بخوره زود نتیجه میگیرن کنارش چیزای مقوی دیگه ه ...

مرسی عزیزم بهش میگم مصرف کنه انشاالله نتیجه بگیره 

اینستا خودشم برا شمال.گلستان

روبیکاهم بوددیدمش

گنبدهستش

2706