2737
2739
عنوان

بازم ابله مرغون

266 بازدید | 39 پست

امروز هفتمین روز ابله مرغونه بعد ی دونه بالای ابروم ی دونه هم اون ور ترش حالت زخم شده سیاه شده میترسم جاش بمونه خیلی میترسم

پایین ترم از گوشمم دو تا همینجوری زخم هستش 

رو گونه هامم ۳ تا دونه های قرمز قرمز هست ولی زخم نی کی میره اخه؟ خسته شدم من ۲۰ اردبیهشت باید برم مشهد اخه نره چی با این وضعیت کجا برمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اون موقع خوب میشی فقط به تاولا و زخمات دست نزن ، نخارون ، روشو نکَن که جاش نمونه

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2728
اولبن بارتونه شما ؟ خیلی سخته؟

بله خیلی اولین روزا از درد نمیتونستم پاشم 

همش زیر سرم بودم دیگه بعدشم از خارش خابم نمیبرد الانم که استرس اینکه جاش بمونه 

دست به زخمانزن تا خودش کنده بشه نگران نباش جاش نمیمونه اگه خودش کنده بشه 

پماد کالامین هم استفاده کن سریعتر خشک میشن حمام هم کمتر بری آب کمتری بهشون بخوره سرعت خشک شدن و ریزش زخماسریعتر میشه 

2738
نه اصلا دست نزدم دبگه تاول نیستن زخم شدن و سیاه

خب دیگه خوب شده خدا رو شکر ، زخماشم تا چند روز دیگه میوفته راحت میشی

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
دست به زخمانزن تا خودش کنده بشه نگران نباش جاش نمیمونه اگه خودش کنده بشه  پماد کالامین هم استف ...

کالامین زدم چند بار باعث میشه سریعتر خشک بشن؟؟

خداکنه زود تر بیوفتن:)

پسرم آبان گرفت تقریبا همه رفتن لک نمونده بجز ۴. یا ۵ تا  اگه هنوز خارش داری شربت هیدروکسی ز ...

ارع میخورم چون بعضی شبا میخاره 

اون ۴ یا ۵ تا بزرگ بودن یعنی گود شدن؟؟

اع خداروشکر هیچ کی اطرافمون تجربه نداره منم میترسم جاش بمونه!!

اگر زخما رو نکنی احتمال این که جاش بمونه خیلی کمه ، من تمام بدنم حتی زبونم هم تاول زد به هیچ کدوم دست نزدم ولی یه بار تو خواب حواسم نبود یکی از زخما رو خاروندم روش کنده شد جاش موند خدا رو شکر تو دید نیست

2706