2737
2739

پسرم تقریباً ۱۸ ماهشه، دو سه هفته هست که هیچی نمیخوره ، یعنی هیچی هیچی. نمی‌دونم با هوا زنده مونده؟ شیرش هم کم شده. بعدش رنگش پریده و بی حاله. دیگه مثل قبلاً سرحال و بازیگوش نیست و زود به زود می‌خوابه و خیلی وزن کم کرده. خیلی نگرانشم، دارم دق میکنم. این وسطا دو روزی یه مقدار اسهال داشت.

دوتا دکتر هم بردم. یکی بدون آزمایش گفت انگل داره و شربت مترونیدازول داد و شربت زینک.

یکی دیگه هم گفت ویروسه. و یه شربت سرماخوردگی کوریزان معمولی نوشت و سرم تقویتی. 

یعنی بخدا خسته شدم درمونده شدم؟ بچم چشه آخه. الان نشستم با چشم پر از اشک نوشتم. شاید یه مادری یه مهربونی کمکی کرد بلکه بچم نجات پیدا کرد.

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام این روزا یه ویروسی خیلی زیاد شده تو مایه های کروناس. خدایی نکرده اونو نگرفته؟

علایم سرماخوردگی نداره گلم

2738
برا دندونش نیست پسر من میخواست دندون دربیاره هیچی نمی‌خورد 

نه عزیزم. علایم دندان درآوردن نداره

عزیزم آب میوه به زور بهش بده  اگر داروش میخوره تو شیشه ی دارو آبمیوه بریز بده بخوره غذا قبلا چی ...

ببین کلا بدغذاست. ولی این مدت به طرز نگران کننده‌ای هیچی نمیخوره. نمی‌دونم چیکار کنم. سیب زمینی سرخ شده دوست داشت که نمیخوره. کباب کوبیده یا کتلت دوست داشت که اینا رو هم دیگه نمیخوره. نون قندی هم دوست داره که نمیخوره الان. به زور فقط شیر. صبح هم یکم نون خورد

گریه و بیقراری هم داره؟ باید ببری یجای خوب دکتر اگه شهرتون دکتر خوب نداره ببر شهر دیگه

بنظرت بچم چشه؟ اولی دکتر حاذقی هست

بنظرت بچم چشه؟ اولی دکتر حاذقی هست

چشمی ک نمیشه گف انگل کاش میبردی یه چکاب انجام میدادی و آز انگل هم میگرفتن دیگه.گریه و بیقراری داره؟ بازم ببر جاهای دیگه دکتر نمیدونم چرا واقعا

چشمی ک نمیشه گف انگل کاش میبردی یه چکاب انجام میدادی و آز انگل هم میگرفتن دیگه.گریه و بیقراری داره؟ ...

والا امشب هم که بردم به زور بردم. شوهرم میگه هی بچه رو دکتر نبر. ولی خو من هنوز نتیجه نگرفتم

ببین کلا بدغذاست. ولی این مدت به طرز نگران کننده‌ای هیچی نمیخوره. نمی‌دونم چیکار کنم. سیب زمینی سرخ ...

آزمایش انگل و خون بده حتما نمی خوام نگرانت کنم اما پیش دکتر عمومی نبر ببر متخصص 

2706