2737
2739
عنوان

توروخدا کمککککک حاملم فکر کنم

420 بازدید | 19 پست

چیکار کنم پریود شم سیاه دانه و رازیانه بخرم؟زعفرون چند روزه میخورم 

اصلا نمیخوام مطمئن شم ک هستم یا نه چون غصه میخورم

توروخدا کنید چرا شدی من اورژانسی خوردم بخدا 

بچه قبلیمم  ناخواسته شد و آوردمش ولی الان دیگه نمیشه تازه ۲۶ سالمه دوتا بچه دارم  یکیش ۶ سالس  یکی ۱۸ ماهه خیلی دست تنهام شوهرم خیانت میکنه اگه شاید شرایطم خوب بود باز فکر میکردم ولی من داغون شدم از بارداری و بچه داری خیلی حالم بده 

چیکار کنم فقط بگید سرزنشم  نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابونه دم کن بخور 

آب جعفری بخور

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2738

برو دكتر

اينجا چه ميكني؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
دوست  من بچشو  دو  ماه پیش انداخت  یه تصادف  بد کرد  و از اون روز بد پ ...

میکشم  کی رو میکشم دومی ناخواسته بود ب دنیا آوردمش ولی الان دیگه نمیشه خدا خودش میدونه 

الان شک کردم تازه بیبی چک کمرنگ شد

هر چي.ما چيكار ميتونيم كنيم؟

راه حليم باشه دست دكتره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706